Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiú\férfi vonhat le következ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú\férfi vonhat le következtetést a párja szülei miatt?

Figyelt kérdés

Lehet kissé nyakatekert a kérdés, de az a lényeg hogy páromnak igen fontos a rend, a tisztaság. Ezzel nagyjából én is így vagyok, viszont szüleim nem. Jó, nem azt mondom hogy bokáig ér nálunk a kosz, de pl 20 éve volt kifestve, a falak sok helyen kicsit penészesek, meg van egy alap rossz levegő ami igazából nem tudom miért, hisz szellőztetve azért van. Vagy mert van hogy koszos ruhában ülnek le, illetve a kutya is felmegy a fotelbe. Ez is zavar, mert ez a szobakutya nincs tisztán tartva, kb fél évente van fürdetve, még a lábát se törlik meg mikor bejön, vagyis egy idő után rendesen van szaga, az egyik fekhelye a konyhában már fekete és nagyon büdös. Ha ezért szólok, akkor én vagyok a szívtelen, hogy utálom azt a nyomorult kiskutyát... A fürdőben is vízkövws a csempe, amit már mindenhogyan próbáltam leszedni, de semmi sem segített...

Barátom most fog jönni először hozzánk, s félek ha mindezeket meglátja, akkor arra fog gondolni hogy valójában én is ilyen vagyok... Többen mondták hogy igen, ilyenkor egy férfi könnyen fog arra következtetni hogy bizony a lány se különb. Mennyire igaz ez? Mondtam már neki hogy nálunk nincs az a hű de tisztaság, de azért félek. Viszont elég régóta együtt vagyunk már ahhoz hogy a családlátogás megtörténjen. És én se voltam még igy náluk, mert ő meg más miatt szégyenli a szüleit... (ismerem őket én is, csak náluk nem voltam). Mennyire jogos az aggodalmam? Az én szobám tiszta, bár a plafon ott is csíkos kicsit, viszont a szőnyegek tiszták, a kutya oda nem jöhet be, de cipővel se engedek senkit.

Fiú/férfiak ti mit gondolnátok?

Mindketten 30 körül vagyunk már.


2017. nov. 4. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt elnezte neked hogy 30 evesen a szuleidnel laksz, akkor nincs mitol felni.
2017. nov. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Harminc evesen benne van a gyerekszobad plafonja a kerdesben... szerintem tok mindegy a szobakutya fekvohelye ebben a kontextusban.
2017. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

HA nem lakik otthon együtt is egyszer egyszer találkoznak a szüleikkel normál esetben..


Nálam rosszabba helyzet, mert az én szüleim elég szegényesen élnek.. Penésze a fal mert átázott egy helyen, a fürdőt is fel kéne ujítani, de nincs rá pénz Rozoga kis kerítés stb.


Nem sokat járunk haza, de időnként illik ugye, meg karácsonyra is a szülőknél vagyunk 1-2 napot..


Sose kérem a páromtól, hogy jöjjön velem haza, mer őszintén megérteném, ha nem akarna. Évek óta vagyunk már együtt, de mindig jött és akart jönni, és ő nem néz le emiatt, és nem érzi rosszul sem magát.


Mondjuk ő is volt az életemben eddig az egyetlen, akit haza mertem vinni..

Másnál már talán nem lenne ilyen.


Szóval ha szeret téged, nem jelent ez semmit, ezek olyan mellékes dolgok.

2017. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En 30eves nő vagyok,de már 23évesen elköltöztem otthonról egy kis lyuk albérletbe.Azelőtt utáltam otthon lakni,mert nálunk sem volt tisztaság se rend.Felujitásra sose futotta,minden ment tönkre.Szülők is elzüllöttek.Soha senkit nem vittem haza,mert baromira szégyenltem. Persze ami tőlrm telhető volt,mindent megtettem azért,hogy legalább tisztaság legyen.Persze nem becsülték a munkám,mert aztán ugyanolyan trehanysag kerekedett felül nehany napon belül.Nem volt egyszerű,mert elromlott a mosógép akkor az ugy is maradt vagy a porszívó pl.Nekem meg nem volt még arra pénzem,hogy ezeket mind megvegyem vagy megcsináltassam.Amikor meg lett,inkább eljöttem otthonról egy pici,de komfortos lakásba.Én alapvetően odafigyelek a környezetemre és szeretek takarítani.A szagokra is elég érzékeny az orrom.Párom 1-2x elvittem hozzánk,de csak mikor már megkérte a kezem :D Mondtam neki mi van,persze ő már akkor rég tudta,hogy én azért igényes vagyok hisz együtt éltünk. Mondjuk annyi,hogy én elég sokáig nem is voltam jóba szülőkkel és kapcsolatot sem tartottam tobb okból kifolyólag.

Nem rosszból,de azért már lassan neked is elkéne hagynod a fészket és ha másnem többedmagaddal egy szobát kivennél.És ha a barátoddal minden jól alakul,későbbiekben összeköltözni.Még annyi,hogy mikor külön laktam,jobb is volt hogy először csak magamhoz hívtam el a párom.így nem görcsöltem semmin és amúgy se szerettem soha ha idő előtt bemutatjuk egymást a szüleinknek,csak mert nincs más ahova mehetnénk.Én majdnem egy év mulva mutattam be és probléma sem volt ebből,hogy miért nem előbb vagy valami...

2017. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha normális mentalitású a srác, akkor nem fogja ez érdekelni. Ha megismer úgy is tudni fogja, hogy te nem ilyen vagy, meg előbb-utóbb úgy is megtudja mennyire zavar a szüleid hozzáállása.

Párom sem rajong kifejezetten édesanyámért, mert ő kb ugyan ilyen mint a te szüleid (plusz egy levest sem tud megfőzni..) Emellé egy borzasztóan negatív és garasoskodó nő. De szerencsére páromat ez sosem érdekelte, mert tudta, hogy én ennek a szöges ellentéte vagyok.

2017. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!