Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudják megmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják megmondani a férfiak, ha nem érdekli egy nő?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy párszor találkoztok és folyamatosan beszélgettek, aztán egyszer csak a srác érdektelen lesz, majd eltűnik.

Miért nem lehet megmondani, hogy nem érdeklem, miért kell így szó nélkül eltűnni? :D



2017. nov. 4. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Én ezt lányoktól tanultam ahol törléssel/tiltással "jelzik", hogy inkább mégse. :D
2017. nov. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Jobb lenne ha a szemedbe mondaná hogy talált jobbat szebbet előnyösebbet? Jobb ha eltűnik csendben, vedd az adást bébi.


Mindenki vegye az adást, ne reménykedjen, ne várja, előtte is volt élet, folytassa.

2017. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Ugyan azert amiert a nok.
2017. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs annyi vér a farkában,hogy a szemedbe mondja.Gondolja,majd csak veszed a lapot.Az ilyenekért egy percig sem kár!
2017. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Gyanítom, hogy te nem mutattad ki, hogy téged is érdekel a férfi, ő pedig ráunt erre, azt hitte, hogy nincs esélye nálad, ezért inkább lelépett.
2017. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű azért, mert nem akarnak megbántani.


Amúgy ugyanezt csinálják a csajok is - tisztelet a kivételnek! - : nem mondják meg nyíltan, hogy "bocs, nem jössz be", hanem jön valami elterelő szöveg, vagy nem is jelentkeznek többé.

2017. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Én ilyet még csak nőtől tapasztaltam.
2017. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: Férfiakkal is randizol?
2017. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem, de a kérdezőnek emiatt nem nemspecifikusan kellene feltennie a kérdést, mivel mindkét nemben előfordul.
2017. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Éron91 ***** válasza:
Ezt nem lehet jol tálalni egyik oldalról sem. Ha a szemébe mondod akkor megbántod. Mindkét fél ezt a megoldást választja mert itt nem kell konfrontálódni. Én sem tartom korrektnek,de manapság már ez a "normális" mindkét fél oldaláról...
2017. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!