Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek a popószexbe 16,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek a popószexbe 16,5 évesen vagy még nagyon korai?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 21:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%
Ha már nem vagy szűz akkor nem korai, én is akkor csináltam először és nem bántam meg :P
2010. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem kortól függ, hanem a kapcsolat komolyságától. Én bevállaltam 17 évesen,mert már 2 éve együtt voltunk a párommal és kellően komolynak tartottam a kapcsolatunkat hozzá, de azóta nem lett rendszeres a dolog,kb 1-2 havonta csináljuk.

18/L

2010. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
21:20 ez aztán nagy dicsőség!Büszke lehetsz magadra:D
2010. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ahogy érzed. Ki lehet próbálni, aztán ha nem tetszik nem kell többet csinálni. Barátnőm is korodbeli, 1-2szer csináltuk már úgy, de nem jött be.
2010. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
HP
2010. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Takács Péter 1 válasza:
100%

Sziasztok. Olvasom a vadamnál vadabb kérdéseket és válaszokat. Tudjátok, én nem értem, hova fajult el a világ, és miként nevelik a szülők a gyerekeket. Egy biztos, én családapaként a lányommal és a fiammal mindent meg szeretnék beszélni. Megszületésük óta felnőttként kezelem őket, tanítom, de a saját döntéseiket meghagyom. A hosszabb póráz inkább jobb, mintha semmit sem tudnék a dolgaikról. De tudjátok, írta valamelyik, hogy neveltetéásben kell változni. Kérdezem én, hogy miért? Szerinted a lányod fiad nem tudja mia jó neki? Akkro jobban fog Rád hallgatni, ha eltiltod mindentől? Jobban fogja keresni a társaságodat gyerekként? Nem barátom. Jobb, ha tőlem tudod, utálni fog és csak azért is meg fogja tenni. Ha másért nem, csak hogy bosszantson..És akkoro ez megéri? Megéri olyan szülőnek lenni, aki a gyerekeit kényszeríti dolgokra? Persze, mindennek vannak korlátai. Hoyg ne lennének. Én sem örülnék, ha a lányom bejelentené, hogy megdugatta magát 12 évesen. De nem fogja, mert tudja, hogy fájdalmat okozna nekem is, anyjának is és magának is. Ilyen kérdéseket tudom, h nem tenne fel, itt nyílvánaosan. Mert az apja vagyok és megbízik bennem. és tudja, hogy szabadságot kapott, bizonyos korlátok között. Amiket be tart. Ennyi a véleményem..


a kérdésre meg egyértelműen azt tudom mondani, h Te tudod... Te érzed... ha akarod, és szerelmes vagy, vágj bele, ha nem vagy szerelmes, vagy csak a kaland kedvéért, azért meg szerintem nem éri meg.... de Te tudod...helyetted senki sem dönthet...

2011. júl. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!