Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy rázzam le magamról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rázzam le magamról?

Figyelt kérdés

Tinderen ismerkedtünk meg, és volt is egy randink, augusztusban. A randi közben, és után rájöttem, hogy nekem mégsem tetszik a srác, és ezt el is mondtam neki, többször is. Azóta minden héten ír (november van!), de én sokáig, napokig nem válaszolok, mivel nem akarom hitegetni. Miután a válaszom várat magára, mindig megkérdezi: meguntál?

Mit lehet erre válaszolni? Megbántani sem szeretném, de tényleg nem érti meg, hogy a nem az nem. Nem erőszakos, de már SMS-t is ír.



2017. nov. 4. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kopás
2017. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legy hatàrozott ha màr nem akarja megèrteni ha szèp szòval nem lehet hàt akkor be kell vetni a durvàbb dolgot.
2017. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Igen, meguntalak."
2017. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mutasd be a bartnődnek akinek esetleg tetszhet
2017. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Tiltsd le. Ennél egyértelműbb nem lehetsz.

Vagy titkon azért tetszik a próbálkozás?

2017. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
,,Bocsáss meg,de sajnos nem vagy az igazi, úgy érzem, nem vagy nekem való. De nagyon kedves ember vagy, és értékelem, hogy minden nap írsz, de bocsi, de én nem szeretnék többet tőled, és még azt is szeretném kérni, és tényleg bocsáss meg, hogy írj nekem üzenetet, már nem szeretnék rájuk válaszolni, és kérlek, ne haragudj, remélem, megérted" Na, ebből hámozd ki azokat a részeket, ami neked kell, és szerintem bunkó se vagy vele, mert illedelmesen még bocsánatot kérsz, hogy tényleg értékeled őt, de bocsi, de nem lesz több, "keressünk tovább", hátha megtaláljuk, belénk botlik az igazi.
2017. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!