Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért viselkedik így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért viselkedik így? Szerintetek mért változott meg a hozzáállása? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lányok is nyugodtan írhatnak, csak gondoltam, egy fiú jobban megérti és átlátja.


Megpróbálom rövidre fogni: Szerelmes vagyok az egyik volt munkatársamba/legjobb fiúbarátomba (ő 23, én 18), akinek van barátnője. Mégis nagyon édes dolgokat mondott, meg csinált mindig. Egyszer elmentem egy hónapra, majd amikor visszajöttem, nagyon édesen megkérdezte, hogy "hiányoztam?", én meg nem akartam lebukni, ezért azt mondtam, hogy igen, minden és mindenki hiányzott (ami egyébként igaz is volt), erre ő: "de én hiányoztam? Úgy?" Meg szintén akkor, amikor találkoztunk, nagyon hosszan megöleltük egymást, és azt mondta, hogy hiányoztam neki, meg nagyon megszeretett (persze nem úgy, mint én őt...). Megdicsért, hogy csinos vagyok és szép a hajam. Face-en is olyanokat írogatott, hogy "nagyon szép voltál ma", meg "amúgy szoktam rád gondolni", és még sok nagyon cuki dolgot (amik hosszabbak, ezért nem írom le őket). Egyik nap bementem (hozzá) a munkahelyünkre (vagyis ő már kilépett azóta sajnos...), egész nap puszikat adott egyre közelebb a számhoz, ha elmentem mellette, vagy megfogta a kezemet és rámmosolygott, vagy magához húzott. Aztán együtt mentünk haza a villamosmegállóig, ahol beszélgettünk, aztán... a fenekemnél fogva magához húzott, és úgy öleltük egymást, ahogyan előtte még soha. Nem egészen barátian. Amikor jött a villamosom, úgy volt, hogy a szokásos két puszival köszönünk el. Ám az egyik puszi után ő szándékosan elfordította a fejemet, és a számra adott egy puszit. Ez egy pénteki nap volt, szombaton úgy volt, hogy lehet, hogy találkozunk (nem kettesben, hanem még pár munkatársunkkal), de ő nem jött, aztán SMS-ben beszéltünk, és azt mondta, hogy majd iszunk együtt is (egy ivós összejövetelre nem jött). De még előtte, aznap rámírt face-en, hogy ne haragudjak a péntekiért, paraszt volt... Pedig egyáltalán nem haragudtam, és nem gondoltam annak, sőt. De utána még beszélgettünk mindenféléről, még akkor is aranyos volt. Megkérdezte, hogy majd ha visszajöttem a nyaralásból, van-e kedvem talizni. Meg olyanokat írt, hogy "szeretek veled lenni. Ha veled vagyok, úgy érzem, nincs semmi baj". Vasárnap nem történt semmi, hétfőn viszont megint bementem hozzá, mert másnap indultunk Görögbe, és mire visszajöttem, ő már kilépett addigra, így gondoltam, még utoljára meglátogatom ott (igen, nálunk be lehet járkálni a melóhelyre munkán kívül is). És onnantól kezdve nem értem. Olyan közömbös volt, mint még soha. Komolyan, még a legelső közös napunkon is közvetlenebb volt. Alig szólt hozzám, nem poénkodott, ahogy szokott, nem mondott semmit... Amikor elmentem, megöleltük egymást, és ennyi. Ez augusztus 22-én volt, azóta nem találkoztunk, és face-en is csak annyi történt, hogy 23-án írt, hogy "legyen nagyon szép nyaralásod" és kb 5 ölelős emoji, majd még azon a héten küldött egy képet egy Barcás jégkrémről (tudja, hogy Barcás vagyok), amire írtam valamit, és arra már nem reagált.


Hát kb ennyi. És most nem értem, hogy mi van. Előtte mindig nagyon aranyos volt, még meg is kérdezte, hogy talizunk-e majd, meg tényleg úgy tűnt, hogy jóban vagyunk. Nem szeretnék mindenfélét beleképzelni, de annyi szerintem biztos, hogy ha mást nem, barátként tök jóban voltunk. És most meg olyan távolságtartó, nem is beszélünk. Szerintetek mért csinálja ezt? Esküszöm, nem értem. Vagy írjak neki én? Nem szeretném, hogy valami hülye zaklatós izének lásson...



2016. szept. 4. 20:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Jézus, de hosszú lett. Ne haragudjatok, azt hittem, rövidebb lesz. ><
2016. szept. 4. 20:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Lánykent irok... Szerintem tobbet szerett volna lehet arra vart h te lepj es akkor majd szakit a baratnojevel vagy atgondolta a dolgot es ugy dontott nem lessz ennyire kozvetlen hiszen szereti a baratnojet.. De sztem ha irnal neki egy uzenetet mondjuk "lehet te nem igy erezted de ugy gondoltam lehetett volna koztunk tobb is mint baratsag" egyszer en jartam igy es sajnos mar keson mpndtam el a sracnak h tobbet szerettem volna es kiderult h o is tobbwt szeretett volna de sajnos evekkel kesobb mondtam el neki :( 25L
2016. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hosszú lenne kielemezni töviről heyire a helyzetet, ezért világos leszek és egyszerű!


Ha egy pasi akar téged, akkor megszerez!


Ha kitöri a lábát, ha leszakad az ég, ha 16 tengert kéne áthajózni, azt is megtenné csak azért hgy veled legyen! De egyszerűen nem kellesz neki eléggé!


Nyilván tetszettél neki, ez nem vitatható. Azonban mégsem rúgta fel miattad a párkapcsolatát, mégsem kapálózott utánad.


Még 2 dolog.


Ez a pasi egy gyenge jellem. Van barátnője és a kapcsolatuk nyilván problémás, hiszen ha nem lenne az, akkor nem közeledett volna feléd. Ő maga sincs tisztában mit akar, akkor mi honnan tudnánk? :) Valószínűleg a kapcsolatuk vagy megjavulét avgy meggondolta magát vagy mittudomén, de az biztos, hogy mentálisan nem ép a csávó. Gondolj bele, oké, felrúgná a kapcsoaltát miattad, és összejönnétek, de meg tudnál bízni benne azzal a tudattal, hogy más munkahelyen lehet hogy ugyan ezt csinálja? Vagy hogí ideig-óráig a te szerelmed, majd j9n egy fiatalabb és utána vele is ugyan ez lesz? Ha igen, akkor grat, de nekem nem menne, és nagyon sok férfi és nő társamnak sem, akik az egyenesség hívei. S**zr a kapcsolatod? Lépj ki belőle és utána nyáladz! Kit érdekel magadat hogy teszed tönkre azzal hogy egyik kapcsolatból a másikba ugrálsz? Csak a másik félre legyél már tekintettel...


2. vannak srácok, akik imádnak hódítani. Ez az életük. Nem tekintik ezt komoly dolgonak, csak jtéknak. Valamiféle poén a hétköznapokban. Abba kevesen gondolnak bele, ezek közül a sráck közül, hogy valaki az iylesmibe többet képzel vagy hogy épp negbántja, megalázza vele. Akkor lehetsz biztos h te kellesz neki és nem más, ha eléd áll és azt mondja a 2 szemedbe, hogy te kellesz! Addig nem! Addig ne beszéld be magadnak h a srác szerelmes, meg megijed az érzéseitől stb, ezek baromságok. Egy férfi tudja mit és kit akar. A többi lényegtelen.


Amit tehetsz? Ne ülj tűkön arra várva hogy felkeres! Nézz szét a világba, hátha van még más pasi is! Éld az életed és ne olvadj el egy helyes mosolytól az első pillanatban, különben megjárod! Fel a fejjel...!

2016. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1: Sajnálom. :( De itt szerintem inkább az, amit másodiknak írtál.


#2: Köszi a hosszú választ. Pont valami ilyet vártam, sikerült megértenem néhány dolgot. Viszont én sosem gondoltam azt, hogy szeret (csak barátként), sosem gondoltam ilyenekre. Nyilván jó lett volna, de tudom, hogy nem így van. "Nyilván tetszettél neki, ez nem vitatható." Én még ebbe se mertem belegondolni. Komolyan? Ez nagyon fura.

Valóban megromlott akkor a kapcsolatuk, állandóan veszekedtek. De nem csak akkor egyébként, mert már hónapokkal ezelőtt is mesélte, hogy miket csinál az a lány. Pl egyszer kétségbeesetten jött oda hozzám, és megkérdezte, hogy "tényleg kövér vagyok?" Én meg értetlenül néztem rá, és mondtam, hogy "hülye vagy, nem kövér", és mint kiderült, a barátnője állandóan azt mondogatja neki, hogy kövér, és fogynia kéne... Pedig egyébként tényleg nem kövér, egyáltalán. Meg sosem értékel semmit,, amit ő tesz érte (ezt ő mondta így), mindig visz neki Oreo-s shake-et, a lány meg ahelyett, hogy értékelné, mindig beleköt valamibe, hogy agy túl híg, vagy elolvadt, vagy amikor Shake helyett Bkool-t vitt neki, ott hisztizett, hogy miaz, hogy nem shake-et kap... Omg. Ezeket csak azért írtam le, hogy már régóta nem egészséges az a kapcsolat. Erről is beszéltünk face-en, és tisztában van vele, hogy nagyon nem jó ez a helyzet, de nagyon konfliktus kerülő, ezért inkább lenyeli ezeket... Na mindegy. Nem keresett új munkahelyet, mert ez csak egy másodállás volt neki (Burger King... mégis hol máshol dolgoznék én 18 évesen?), amúgy egy kórházban dolgozik már régóta. És ő is csak 23, én meg 18, szóval a korral nem lenne gond, sőt, maximum úgy, hogy én túl fiatal vagyok neki. Egyébként azzal teljesen egyetértek, hogy mielőtt valaki más lányok/fiúk után néz, előbb szakítson, de... nem is tudom.

Nem hiszem, hogy ő olyan lenne, mint a 2-es eset. A Burger-ben is ugyan mindenkivel közvetlen volt, de ennyire, mint velem, soha senkivel. De még az ismeretségünk elején is olyanokat mondott nekem, amiket másnak nem (ilyen hülye perverz poénjai voltak, amiket nem akartam beismerni, hogy imádom).

Egyébként nem egy helyes mosolytól olvadtam el az első pillanatban. Sőt. Eleinte külsőleg nagyon nem jött be. Nem csúnya, de egyáltalán nem az esetem. Valahol a sok hülyülés közben szerettem bele... Szóval abszolút a belsője fogott meg, és az sem az első héten.

Mégegyszer köszi a választ. :)

2016. szept. 5. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

Te ezt a sok zagyvaságot mind bevetted a hisztis házisárkányról, meg a szegény, meggyötört lovagjáról? Butus. És gondoltad, majd te megmented ettől a szörnyű némbertől, illetve így rögtön se őt nem érezted aljasnak, amiért a nője háta mögött a te szádat puszilgatja, se magadat, amiért hagyod... hiszen egy ILYEN nő meg is érdemli, mi?


Gondolkodj akkor azon, hogy ha egy szó is igaz lenne abból a sok összehordott rémségből, akkor miért is koptatott le téged, a kis kedves tündért, és maradt a szörnnyel? És szerinted egy barát megtesz ilyet, titokban fűzi a másik agyát, aztán szó nélkül hátat fordít? Arra nem érzett kedvet magában, hogy elmondja neked, hogy úgy döntött marad a szerelmével(!) ezért a jövőben semmi kapcsolatot nem szeretne veled.... ez egy barátság? Tanulj az esetből, bőven van mit, és legközelebb ne az üres szavakat idd áhítatosan, hanem a tetteiről ítéld meg az embert.

2016. szept. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!