Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli lányok! Mit éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok! Mit éreztek amikor nincs egy férfi se az éltetekben?

Figyelt kérdés

Nekem most jött el az a korszak, mikor meguntam az ismerkedést és a sráccal akivel alakulóban volt a dolog, megszakadt így most igazából nincs senki akit "érdekelnék".

Ilyenkor ti mit éreztek? Nem vagytok magányosak?



2017. nov. 5. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
miért untad meg?
2017. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak úgy érzem, hogy úgyis csak csalódnék.
2017. nov. 5. 14:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzem most így magam. Pár hónapja lett vége az előző kapcsolatomnak, és most szabadnak érzem magam, arra használom a szabadidőm amire akarom, nem áldozom az időmet és energiámat másra. Tökéletesen érzem magam egyedül.
2017. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulnod egyedül is jól érezned magad.Nekem sikerült,persze azért vágyom arra az emberre,akivel boldoggá tesszük egymást.Ám ha most még nem jön össze egy darabig,a föld akkor is forog.
2017. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hogy jutottatok el erre a szintre?

Igazából én élvezem a szingliséget, már 6 hónapja szingli vagyok, csak kicsit azt érzem, hogy senkinek nem kellek.

2017. nov. 5. 14:50
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem attól fogod magad nem magányosnak érezni, hogy érdekelsz másokat. Ha van egy alap jó lelkiállapotod, akkor nem fogsz azzal foglalkozni, hogy kellesz-e valakinek, vagy sem. Élj nyitott szívvel, és ha egyedül is tudsz úgy működni, hogy nem vagy keserű, hanem olyan nő, akinek felüdülés a közelében lenni, akkor sokak számára érdekes leszel.
2017. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kapcsolatfuggo. En elvagyok szinglikent is, nem keresek gorcsosen magam melle valakit. Ha jon valaki, akkor jon, ha nem, hat nem. Nem, nem vagyok maganyos. Miert lennek? Felnott no vagyok, nem kell, hogy allandoan a seggemben legyen egy masik ember. Barataim meg vannak, meg csaladom is.
2017. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól érzem magam, szingli vagyok már legalább fél éve. Sok időm nincs gondolkodni, hisz jelenleg sokat dolgozom, a hobbimmal is foglalkozom mellette. A saját kedvemben járok, kirándulok, vásárolok, főzni tanulok, új dolgokat próbálok ki mint pl a gitározás. Senki nem szól az életembe, kivéve a munkabeosztásom, nekem most erre van szükségem mert csalódások sorozata ért az utóbbi időben és kicsit padlón voltam már. Most sokkal jobb, a pasizás várhat, nem ismerkedem, nem hiányzik, nem kell. Majd eljön az ideje annak is.
2017. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugalmat.
2017. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!