Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek ilyen pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan szerezzek ilyen pasit?

Figyelt kérdés
Eddig volt egy pár srác, felvettem őket msn-re és sokáig nagyon jókat beszélgettünk. (nem egyszerre voltak)és most is szeretnék egy ilyen srácot, mert szeretek új embereket megismerni, de élőben félénk vagyok meg stb. úgyhogy csak msnes beszélgetést szeretnék, és ha utána van valami, csak akkor talit (az eddigi pasikkal az volt a baj, hogy vagy túl perverzek lettek, vagy mindenáron találkozni akartak velem, és én nem akartam, szóval mentek a levesbe :/)és fogalmam sincs, hogy hol találjak ilyen pasit... lécci segítsetek egy picit :)
2010. máj. 30. 22:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
homokos vagy, mi?
2010. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
chat.hu-n sok ember van.Ismerkedj!
2010. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
lány vagyok -.-"
2010. máj. 30. 22:22
 4/28 A kérdező kommentje:
chat.hu-ra csak azért járnak az emberek hogy b*szó partnert keressenek...
2010. máj. 30. 22:23
 5/28 anonim válasza:
Szia, én is szeretek ismerkedni, én szívesesen beszélgetek veled, írj üzit! 22f
2010. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Hidd el nem egészséges ha csak msn-en ismerkedsz...
2010. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
nekem irhatsz ha akarsz énis szeretek embereket megismerni:Dszal ha gondolod irj privit 16/F
2010. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
naponta 28 órát unatkozok ha gondolod felvehetsz... írj p.ü.-t mellesleg elég zavaros a magánéletem mostanság nekem is jól jönne egy ilyen ismerős. 15f
2010. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

hogy legyen egy középút is korba, így írhatsz nekem is. :D


egyébként akár fészbúkon, iwiwen is írhatsz a legtöbb pasinak, nem zavar egyáltalán minket, ellentétbe veletek. :D


19/f

2010. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

utolsó előtti:

te meg ha csajt akarsz magadnak akkor szerintem ne hirdesd hogy nincsenek barátaid, se eszed h valami értelmeset csinálj unatkozás helyett, a zűrös pasikat meg főleg kerülik a csajok, csak egy jó tanács. :)

2010. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!