Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek pasit egyszerűen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek pasit egyszerűen?

Figyelt kérdés
Már erőm sincs csábítani,annyira nehéz ez az egész,de akkor mégis,hogy szerezzek pasit???
2010. jún. 8. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Irj egy privit ha már így összefutottonk ezen az unalmas délutánon. :) 19/f
2010. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vetkőzés.
2010. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ne görcsölj ezen, merülj el a hétköznapokban, kapcsolódj ki, és jön A pasi, ha kell.
2010. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszöntem mindnekinek...bocsi 19:00,de nem tudok enekd privit írni,hisz nincs engedélyezve
2010. jún. 8. 19:06
 5/12 anonim ***** válasza:

Irhatnál magadrol pár dolgot (pl; kor, lakhely), akár privátba is...

Gondolom nem csak engem érdekelne.

Amugy nem kell sokat gondolkodni rajta szerintem. Csábosabb ruhát vegyél fel, és irány a szórakozóhely... Hajrá!

2010. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Írhattok nekem is akár...

Most így olvasva a kérdést ismerkedni támadt kedvem. Vizsgák miatt sajnos most vadászatra nem indulhatok.

Kénytelen vagyok a monitorhoz ragadni, de úgy látszik itt is lehet barátkozni. :)

20L

2010. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocsi ne haragudj. Nem adtam tanácsot. Szóval én is nemrég ítam ki egy hasonló kérdést. Próbáltam ötleteket kicsalogatni a fiúkból, több kevesebb sikerrel. Élőben nincs bajom az ismerkedéssel, de olyan szinte alig volt, hogy komolyabb lett volna a dologból. Ez valahogy nem tud összejönni. Így max olyannal lehet kapcsolat, akit régóta ismersz például suliból, vagy hasonló.

Írták, mi lenne, ha az utcán szólitanánk le őket. Hát nem is tudom. Ez olyan "mindenáron pasi kéne" szituáció. A helyzet pedig nem olyan vészes lássuk be :)

2010. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Itt vagyok
2010. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Hogy szerezzek pasit egyszerűen?"


Hány éves vagy? Mik az elképzeléseid? Az egy jó kiindulás, hogy ide kiírtad, de nem sokat ér, ha semmi konkrétabbat nem írsz. Nagyjából milyen elvárásaid vannak, illetve te milyen vagy? Ezek azért fontos dolgok egy kapcsolatban. :)


Én pl. 24 éves fiú vagyok, és meg tudom mondani, hogy nálam fiatalabb lányt keresek. Ha pedig mondjuk azt is is elmondom, hogy dohányosok és 90kg felettiek kíméljenek, mert nem az eseteim, akkor radikálisan csökkentettem a szóba jöhető lányok körét. Persze lehet ezt még fokozni, pontosabban körülírni a vágyakat. És akkor máris egy fokkal kevesebb olyan ír, akivel semmi esély kapcsolatra. :)

2010. jún. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogyha a kérdésből pár dolgot kihagytam.15 múltam,de mindjárt 16 leszek. Aztán nem dohányzok,yah és mindenképpen 90 kg alatt vok...még 50 kg alatt vagyok...hát igen,vékony vagyok,örülök neki. Aztán bejönnek a sportos,kevésbé izmos pasik is. A jó fejek,akik nem kéretik magukat,kedvesek. Néha ha olyan kedvem van,akkor bejönnek a helyes szemüveges pasik is,ez elég gyakori. Yah,és még valami,azt utálom egy pasiba,ha sokat vár valakire,vagy türelmetlen.
2010. jún. 9. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!