Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyakorin találkozik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyakorin találkozik az ország elitje és a legrosszabb helyzetű réteg?

Figyelt kérdés

Ahogy megfigyeltem, az itteni válaszadók két csoportra oszthatóak:


Az első, a privilegizált. Vállalkozók, esetleg alkalmazottak, félmillió forinttal vagy többel. Ha nem ők, akkor az élettársuk. Ezek a férfiak gyönyörű nőkkel randiznak, jó kocsijuk, nagy farkuk van. A nők szépek, a barátjuk/élettársuk jóképű, férfias alak. Sikeresek, boldogok.


A második, a szerencsétlen. Ők keveset keresnek, vagy semennyit. Általában csúnyák, kicsi a farkuk. Sok esetben személyiségzavarosak, utálják a másik nemet. Vagy egyedülállóak, vagy rossz, esetleg kényszer kapcsolatban vannak. Mamahotel, általában nincs autójuk.


Van pár kivétel, de ez a jellemző. Tényleg ennyire polarizált, fekete-fehér az oldal olvasóközönsége? Esetleg egyesek kozmetikázzák a igazságot, míg mások irreálisan rossznak látják a saját helyzetüket?


Mit gondoltok?


2017. nov. 6. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a kontrasztot inkább a kérdésekben szoktam látni. A "vállalkozó vagyok" meg "gazdagkislány vagyok" ált. trollkérdés, a csórók meg nyilván többet panaszkodnak. Plusz a provokatív kérdéseknél szoktak megjelenni még a pénzesebbek bizonygatni, hogy ők jobbak a csóróknál, mert ők aztán tettek érte.

Nem olyan provokatív kérdéseknél sztem a középosztály ás átlagember van jelen jobbára, és kicsivel kisebb arányban a csórók. Pl. az olyanoknál, hogy "mennyit keresel, milyen a munkád, mennyiből élsz meg per hó".

2017. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos sokan beveszik a provokálós gazdagcsávó/csaj vagyok kérdéseket, pedig nagyon átlátszóak.
2017. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Biztos van itt is ilyen meg olyan, de nem fekete-fehér itt sem a helyzet, akadnak bőven "hibrid" azaz a két halmaz metszéspontján elhelyezkedő felhasználók is (szerintem valahol statisztikailag ez a többség) :))

Én magam is ilyen vagyok valahol. :)

2017. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Miért lenne itt mindenki troll, aki nem egy csődtömeg? Én pl tényleg csinos és gazdag családból származó lány vagyok, és egyszer beszélgettem itt egy nagyon jó pasival is, bár meg is lepődtem, hogy gyakorizik.
2017. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4. Nem mindenre értettük, de pl. vannak ezek a gazdagkislányos kérdések, amikről ordít, hogy kamuk... egy évben párszor ugyanaz az ember kreál vmi kamut, hogy borzolja a csórók idegeit. Kb. ilyen történetvázzal (vagy ezeknek a kombinációival), hogy "anyám meg a proli mostohaapám nem érti meg, hogy nekem miért létszükséglet a műszempilla meg a Gucci táska, és apu miért vesz nekem drága cuccokat... és amúgy is lógok a suliból meg miért állok bukásra matekból, nem értem, miért gáz ez, jobb dolgom is van ha apu vállalkozásában úgyis kapok helyet és amúgy is apám belga és kétnyelvű vagyok meg modellkedem is meg póthajam és tetovált szemöldököm is van, ez miért gáz... meg miért nem értik meg, hogy nem akarok velük nyaralni menni a Balatonra, amikor putri hely az, meg amúgy is ott lesz a mostohabátyám, akivel részegen összedugtam egyszer, aztán elhagyott egy nálam sokkal rondább, de állítólag kedvesebb bányarémért..."
2017. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a legrosszabbak közé tartozom. A nők engem utálnak!
2017. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én tényleg magas vagyok és izmos és van pénzem is. Így van mindig nőm. Jelenesetben kettő is...
2017. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt inkább a bolondok találkoznak bolondokkal. Eddig akárhány ismerősömet kérdeztem, aki egyáltalán hallott róla, mindenki azt mondta, hogy ide a nem normálisok írnak. Beleértve pszhichológust is, bár ez nem hivatalos diagnózis. Ez azért túlzás, de az a tippem, hogy az IQ görbe baloldali felébe tartozik a többség. Életben valahogy minden ismerősöm normálisabb.
2017. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 csak kettő? Akkor nemis vagy olyan jó pasi...
2017. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A gyakorin találkozik az ország elitje és a legrosszabb helyzetű réteg?"


Nem.

Aki valóban elit, az nem a gyakorin lóbálja a pecerőt, vagy a csiklót, hanem vagy keresi a nagy lóvét, vagy épp éli a hájlájfot.

A legrosszabb helyzetű rétegnek meg részint netje sincs, részint pedig ha volna se tudná használni.


Ide max. az alsó-alsóközép osztály és a középosztály tagjai járnak, tévé vagy egyéb olcsó szórakozás helyett.

Szerintem.

2017. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!