Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek az aranyos, pirulós lányok?

Figyelt kérdés
pont ilyen vagyok és... szóval értitek nem?
2010. máj. 31. 06:26
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Zsír! És hol pirulsz a napon, a szoliban, vagy a fényezőműhelyben? Várj kitalálom! A sütőben!! Yeah!

De az aranyos csajokat szeretem, küldhetsz privit :)

22/F

2010. máj. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejönnek, sokkal jobban, mint pl. egy vagány, macsó csaj.
2010. máj. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nekem igen, mert ők nem annyira vagányak, és nem akarnak mindig a középpontba lenni. Nemcsak aranyosak, de még elpirulva szebben is néznek ki. és mivel nem figyelemfelhívóak, könnyen tudok szóba elegyedni velük.

Nem tudom te milyen vagy, de akiket én ismerek, azok többnyire ilyenek.

2010. máj. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk ez attól is függ, hogy néz ki az adott lány... és milyen a kisugárzása... Ha egy nagy arcú, káromkodós lány pirul el, az inkább vicces!
2010. máj. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
aranyos, küldj privit 24/F :)
2010. máj. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. Szerintem az ilyen típusú lányok, hűségesek és megbízhatóak.
2010. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Igen, nagyon. <3


20/f

2010. máj. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
És neked mik a tapasztalataid?
2010. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Ezek szerint mégsem vagyok örök magányra ítélve :)

Hát, engem az osztályomban a fiúk úgy kezelnek, mintha a húguk lennék, más meg nagyon észre se vesz :$ Nincs mivel kitűnnöm, meg nem is igazán szeretnék, szóval ezt valamennyire megértem.

A nagyszájú pirulós lányokhoz még annyit, hogy volt egy barátnőm, aki mindig mondogatta, hogy "jujj, képzeld megint van egy pasim, már le is feküdtünk" és hasonlók, aztán első sulinapon össze jött a legmenőbb sráccal a kollégiumban aki tovább adta, kb mindenkinek, hogy a lány azt mondta, hogy annyi barátja volt, és mikor megcsókolta, utána bevallotta, hogy ez volt az első csókja, és nagyon elpirult. Elég... érdekes szituáció volt...

2010. máj. 31. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!