Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért erőlteti az idősebb női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőlteti az idősebb női korosztaly a tükör előtti pozolgatos képeket?

Figyelt kérdés
Miért kell a koszfoltos tükör előtt bohócot csinálni magatokrol? Ez valami verseny a fiatalabb feltorekvo korosztallyal?
2017. nov. 7. 18:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
Szabad a világ.
2017. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Én nem versenyzek senkivel. Főleg nem fiatalabbakkal. Pasiban is kizárólag 40 körülit keresek. Semmi szükségem éretlen tacskókra.
2017. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, de a koszfoltos tükör előtti pózolgatós képek minden korosztálynál kínosak, nem csak az idősebbeknél, a fiatalabbaknál is. Én rendes fényképezőgéppel készítek magamról fotót, ha kell, leteszem valahova, ha kell, alátámasztom még pár könyvvel, és használom az önkioldót. Ha elsőre nem jön össze, akkor az alapján variálok, mit kell még állítani, ha belepislogok, akkor jön a következő. Szerencsére ma már azonnal lehet ezeket ellenőrizni és nem kell megvárni, míg a tekercsnyi filmet előhívják.
2017. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén kit érdekel? Amiatt már régen nem szokott fájni a fejem, ha valaki csak jól akarja érezni magát a bőrében - még akkor sem, ha amúgy hülyeségnek tartom azt, amit csinál. Vannak visszataszítóbb dolgok is a világon, amik sokkal inkább megérdemlik a kritikát, mint az, hogy pár idősebb nő milyen idióta módokon próbálja elfogadni magát. Téged sem kötelez senki, hogy rájuk nézz, simán el tudod rejteni facebookon amiket posztolnak magukról, társkeresőn meg gondolom csak van valami korszűrő...
2017. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ez a korosztály vagyok, de sem én, sem a több száz ismerősöm ebből a korosztályból nem csinál ilyet. Komolyan, nézem a facebook ismerőseimet, nagy részt nők, volt osztálytársak, csoporttársak, kollégák stb. Mindegyik normális, egytől egyig. Szóval szerintem nagyon nem ez az átlag, esetleg az az idősebb nő csinálja aki vagy 1. kiparodizálja a tiniket 2. ő maga fél az öregedéstől és lépést akar tartani a korral.
2017. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%

Én tükörben fotózom magam.


A szelfik torzítják az ember arcát, ha gagyibb telefonjuk van(50ezres samsung)


A tükörben rendesen zoomol a kamera. Ugyan nem vagyok idősebb, de az összes jó képement a h&m öltözőjének tükrében készítettem. A fény mindig ideális, a tükör mindig tiszta, nem vette észre eddig senki, hogy tükrös képem van.


A csücserítés azért lett elterjedt, mert dúsabbnak mutatja az ajkakat és keskenyebbnek, vékonyabbnak az arcot.


Az időseknél(és vidékieknél) azért elterjedtebb, mert mindig le vannak maradva egy lépéssel. Nekik még jó 2 év kell, mire cikinek érzik.


Gondolom agglomerációban vagy egyetemvárosban élsz. Egyébként ezek már 3 éve is cikinek számítottak, akkor ment is egy nagy lejárató kampány, a csapból is ez folyt. Hozzád csak most ért el.

2017. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

Mert az idősebb nők is szépek és csodálatosak, és megérdemlik, hogy jól érezzék magukat a bőrükben és ezt rögzítsék, ha ahhoz van kedvük.

die mad about it :D

2017. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!