Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kisfiúznak le mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kisfiúznak le mindig a tőlem idősebb (30-40-es) nők, ha saját elmondásuk szerint érettebbnek találnak a koromnál?

Figyelt kérdés

Engem ez zavar, mert azt a benyomást kelti, hogy nem a férfit, a potenciális partnert látják bennem.


22/F


2017. okt. 17. 08:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%

"nem a férfit, a potenciális partnert látják bennem. "


Ebben biztos lehetsz.

2017. okt. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
De akkor miért játszadoznak velem? Egotuning?
2017. okt. 17. 08:10
 3/38 A kérdező kommentje:
Így szopnának le, meg úgy bújnának hozzám, de a találkozó ötletét lehurrogják. Én nem neten akarok élni...
2017. okt. 17. 08:11
 4/38 anonim ***** válasza:
42%
mert az embereknek nem csak vágyaik vannak, hanem büszkeségük is.
2017. okt. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Pfff...
2017. okt. 17. 08:13
 6/38 anonim ***** válasza:
97%

"Így szopnának le, meg úgy bújnának hozzám, de a találkozó ötletét lehurrogják."


Közben azt gondolják, hogy jó pár évvel fiatalabban.Nem minden tőled jóval idősebb nő szeretne alkalmi vagy rövidtávú kapcsolatot.Be kellene látnod, hogy 10,20 éves korkülönbséggel hosszabb távon ez nem működőképes.Hiába vonzódnak hozzád és találnak érettebbnek a korod ellenére, annyi esze azért már van a többségnek, hogy nem működőképes a dolog, legalábbis abban a formában, ahogyan nekik is jó lenne.Ez van kérdező, talán max. 5 évvel idősebbnél több esélyed lehet.


Üdv.egy 40-es nő.

2017. okt. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Csúnyán félreértesz, kedves 40-es nő. Én pont, hogy komoly kapcsolatot szeretnék kezdeni!
2017. okt. 17. 08:25
 8/38 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan férfi akarsz lenni huszonkét évesen?! Úgy sem tudsz, bármennyire is érett vagy korodhoz képest. A nálad jóval idősebb nők hajkurászása helyett, éld meg inkább a "fiú" korszakodat rendesen, sokkal kiegyensúlyozottabb leszel.
2017. okt. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Nekem hiányzik az a fajta szellemi kielégülés is, amit egy 20-as lány nem feltétlenül tudna nyújtani, többségük sajnos nem. Hiába gyönyörűek sokan, mintha csak egy darab krumplihoz beszélnék.
2017. okt. 17. 08:28
 10/38 A kérdező kommentje:
Na, ez a baj. Hogy az emberek (úgy általánosságban, nem csak a nők) mindenképpen bele akarják gyömöszölni a másikat egy skatulyába. ,,Te 22 vagy, aha, akkor ez azt jelenti, hogy nincsenek komoly szándékaid, csak dugni akarsz!"... Ezt jól benézted. Én mindig is arra az EGY nőre vágytam, nem arra, hogy taknyosra szopassak egyszerre 50-et. De úgy látom, feleslegesen koptatom a gombokat...
2017. okt. 17. 08:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!