Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak. Inkább nagymellű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Inkább nagymellű legyen egy lány, vagy inkább vékony?

Figyelt kérdés

Nagymellű:

[link]


Vékony:

[link]


Miért?



A fogyás sajnos nem opció, ugyanis az olyan testalkat, mint a másodiké, elsősorban genetika, és csak másodsorban edzés/diéta, illetve aki alapból nagyobb mellekkel rendelkezik (75D-E), az ha mindenhonnan lefogy sem lesz A-s melle, formás meg aztán pláne nem.


2017. nov. 7. 20:00
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
71%
Első
2017. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
58%

“A fogyás sajnos nem opció.” Probáltad már legalább, vagy csak a kifogások mennek megint, hogy ne kelljen lemondanod a zabálásról? Jó dolog, ha mindent ehet az ember minden mennyiségben, csak jó alakod nem lesz tőle.


Amúgy a vékonyat választanám, egy telt nőnek tőlem akármilyen melle lehet, úgy se jönne be.

2017. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
40%
Az első képen egy szép nőies alakú lány van, a másodikon egy gebe.
2017. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
21%
Vékony legyen és nagy mellű. Ez szerintem alap.
2017. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

2, Nem zabálok, és voltam a magasságomhoz képest orvosilag már úgymond sovány is, az egészségemet veszélyeztető állapotban, alig 50 kilósan.

Mégsem lett pici mellem és nem lettem olyan, mint a második kép, mert az az alak genetika.

2017. nov. 7. 20:06
 6/42 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem éppen így van, ahogy leírtad. Nekem irtó rossz a genetikám, mondhatni, h a levegőtől is hízok. Nekem fontosabb volt az egészségem, mint a melleim nagysága, nem érdekelt ha mennek le belőle. Lefogytam és a melleim megmaradtak, 1-2 centi ment le belőlük. Plusz unokatesómnak is E méretű mellei vannak, és vékonyka... :)
2017. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
50%

Vékony nekem jobban bejön, bár nem az, ami a képen van. Idővel úgyis hízik valamennyit, attól a melle is megnő, ezért sem baj, ha kis alapról indul :)


Ha úgy nézel ki mint az első, akkor egyáltalán nem "muszáj" fogyni, mert rengeteg férfinek az az alak jön be, de ne a genetikára fogd. Mellből is lehet fogyni, nagy része zsír.

2017. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell szélsőségekben gondolkozni. Az se jó, ha egy lány totál lapos, de az sem, ha túlsúlyos. Az arany középútról hallottál már?
2017. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
65%
És mi van ha a csípőd kicsit szélesebb? Attól már nem lehetsz vékony? Vagy mi van? :D
2017. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
36%
Első.
2017. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!