Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még rajtam kívül olyan pasi akit nem tudnak betörni a nők, vagy már láncon vagytok ferfitarsaim?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 23:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
A nők nem, de az élet jobban megborított mint a mi$eborba kevert kokain. :D
2017. nov. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
Elárasztanak priváttal itt az oldalon is. Próbálnak megszerezni maguknak. Én nem hagyom magam.
2017. nov. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom, de legtöbb ferfitarsamra hatással vannak a nők. Nem tudom mit sugároznak ki magukból de engemet még ez a sugárzás ami láncra verte megannyi ferfitarsamat nem tud elkapni.
2017. nov. 7. 23:57
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
a pina mindig is nagyúr lesz, mindenek felett, még világ a világ.
2017. nov. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja hogy te onnan tajolod be ezt a sugárzást.
2017. nov. 8. 00:04
 6/19 anonim ***** válasza:

Átgondolva, esetemben egyetlen egy nő tudott volna úgy megfogni, hogy utána számomra senki más nem kellett volna, benne mindent megtaláltam amit keresek egy nőben. Megprobáltunk távkapcsolatot, ami helyhez közel jó volt, minden klassz volt, amennyiszer lehetett és tudtam, munka és suli mellett a szabadidőm javát vele együtt töltöttem. A végét illetve a barátságot (extrákkal) ő kezdeményezte, ideig ment ez de csak a végleges kapcsolatszakítással tudtam túltenni rajta magamat. Na azóta fogadtam meg, hogy egy jó darabig nem kell ilyesfajta kapcsolat, de talán jobb is ez így, ismerve magamat, ha valaki megfog ahhoz nagyon tudok kötödni.


Láncra verni viszont sosem engedtem magamat, az hogy mindenben írányítsanak nincs az a nő akiért hajlandó lennék papucsba átmenni, tény sokáig el tudok menni egy nőért de azért vannak határok.

2017. nov. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

"legtöbb férfitársamra hatással vannak a nők"


Igen, a legtöbb férfitársad heteroszexuális. xD

2017. nov. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem, én nem lettem egy nuni után sóvárgó, magát ezért porig alázó, nyüszögő kis féreg.
2017. nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Te not sem kapsz, mirol beszelsz?
2017. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Engem próbáltak kétszer is, komoly tartós kapcsolatban... szakítás, illetve válás lett a vége. Nem vagyok autokratikus, tekintélyelvű, de vannak dolgok, amikből nem engedek. A mostani páromat már az elején " kioktattam", minden működik 😀
2017. nov. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!