Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 26 éves nő és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 26 éves nő és egy 23 éves férfi kapcsolatának van jövője hosszú távon?

Figyelt kérdés
2017. nov. 8. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? 3 év semennyi. Apám 23 volt mikor megismerte anyámat aki akkor 30.
2017. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy szó a hosszútávon. Ez egyes, jövőre visszatapsolunk. Amúgy van.
2017. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
csak rajtuk áll
2017. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ki kérdezte a kérdést, de bármelyikőjük is, még agyilag nem érett meg egy kapcsolatra, különben tudhatná, hogy egy kapcsolat csakis a két személyen múlik.
2017. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Kövezzen meg, aki akar, de szerintem nagyon kicsi az esélye, hogy működni fog. 10 év múlva más lenne a helyzet, de most... nézd, a nő most van abban a korban, amikor már családalapításban gondolkozik, stabil, fix kapcsolatot keres. A pasinak 23 évesen feltehetően nem ilyen ambíciói vannak. Ez gyorsan tönkre vághat egy kapcsolatot. De, ha bármelyik fél is másképp gondolkozik, akkor elnézést kérek, nem nekem volt igazam, sok boldogságot!
2017. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyen korban vagyunk mi is. És nem, nem okoz gondot, pedig többen jöttek már olyannal, hogy majd kiöregszem mellőle, mert amikor már nekem semmi értékem nem lesz, ő fiatal nőket kaphat meg, sőt, már most. :D

Pedig nem is látszik a korkülönbség, sokkal, de sokkal szebb is és érdekesebb is vagyok, mint 16-23 éves koromban, valamint gyereket sem szeretnék még legalább 5 évig, de az is lehet, hogy soha (ha nem lesznek meg azok a pszichés és anyagi feltételek, amiket elvárok saját magamtól és a páromtól is, akkor nem lesz gyerek), és a barátom is hasonlóan áll a kérdéshez. Még ha lesz is gyerek, bőven várhat még.


Amúgy oda van a barátom a milfekért, szóval inkább a dögös anyukákra "kell" féltékenykednem, mintsem a kis 20 éves csitrikre. :)

2017. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van és itt nem a életkor számít hanem az,hogy mennyire keményen dolgoznak meg a felek a kapcsolatukért.Egy jó kapcsolatért rendesen meg kell szenvedni,de megéri kitartani.
2017. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mukodhet, hosszutavon is.
2017. nov. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Működhet, de hátrányból indultok. A 3 év nem sok, de ebben a korban eléggé. Egy 23 éves férfi a tényleges felnőttkor határán van, a 26 éves nő meg egyértelműen felnőtt. Máshogy gondolkodnak.
2017. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mért ne lenne? Ez a korkülönbség semmi. Mentális korkülönbség ne legyen. A fiam 22 éves, fizikailag teljesen ott van de mentálisan még kicsit tini, későn érő típus. Neki nem ajánlanék ilyen kapcsolatot.
2017. nov. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!