Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi aki 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki 40 évesen hosszú párkapcsolat után újra tudta kezdeni az életét?

Figyelt kérdés
Olyan példa érdekel ami pozitív dolog felé vitte az illetőt. Pl. Megcsinálta a szerencséjét. Ilyesmi...
2017. ápr. 30. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Elhagytam a megfelelni akaró habitust és jöttek maguktól a pipik(előfordult hogy olajbírkózás alapján választottam,avagy nyertessel folytattam a randizást)....egyszerre örültem ennek a fejleménynek meg dühös is voltam miért neveltek engem arra hogy úgymond jó legyek ha az ennyire nem kifizetődő mostanság
2017. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan lettél "rossz"? Mit kell áthágni hozzá?
2017. máj. 2. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
tevőlegesen semmi gaztett nem kell hozzá csak a teperést kell kiiktatni...plusz látványosan jól érezni magad nő nélkül mert az kihívás a szemükben, mindezt megspékelve azzal hogy a lányok kedvenceit a társaságból lepapucsozod aztán mindig akad egy csak aki már felül erre a milyen különleges pasi ez féle körhintára
2017. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. máj. 2. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor lehet újra fiatal csirkéket felszedni.

Jó lesz:)

2017. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!