Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ekkora korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ekkora korkülönbséggel hosszú, komoly kapcsolat kialakítható?

Figyelt kérdés

Tudom, ezer ilyen kérdés volt, nem is biztatásra várok, hanem őszinte válaszokra. Közös munkahely, de nem közvetlen munkakapcsolat, én 42 nő, ő 35 férfi. Egyikünknek sincs senkije.

Működik egy ilyen kapcsolat, mondjuk 10 év múlva is?

Még csak az "egymáson felejtjük a szemünket" időszakban vagyunk, szóval semmi komoly és konkrét.

Én most még nem feltétlenül nézek ki idősebbnek, mint ő, tehát ő azt is gondolhatja külsőm alapján, hogy harmincas vagyok.

Mindig is az idősebb férfiak jöttek be, de vele kapcsolatban nem érzem a korkülönbséget.



2017. máj. 21. 07:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Persze.

Nem is értem, hogy jut eszedbe a kérdés.

2017. máj. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Hát szerintem 7-8 év korkülönbség a nő javára már jelentős különbség.
2017. máj. 21. 07:39
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten kinőttetek már abból a korból, hogy számolgassátok az adatokat, meg nézzétek egymás hajszínét színskálán, hogy megfelel-e nektek. Viccet félretéve, felnőtt emberek vagytok, ha bejöttök egymásnak, ez ne legyen akadály. Hajrá :)
2017. máj. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szerinted ez sok és zavar, akkor nem fog működni. Én huszonévesen is ekkora korkülönbséggel voltam kapcsolatokban, nekem természetes, és akár 20-30 évet is el tudok képzelni. Ahogy a környezetemben is a nőknél jellemző, hogy ennyivel fiatalabb férjeik vannak.
2017. máj. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
15%
Így is úgy is rád unnak, ha fiatalabb lennél nála vagy akkor is. Ezek mindent megunnak. :D Ne foglalkozz vele, legyetek együtt amíg jó, ne tervezgess úgy is minden máshogy történik mint ahogy eltervezted.
2017. máj. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Én eddig szó szerint észre sem vettem a fiatalabb férfiakat. Úgy gondoltam, egy férfi + 2-3 évvel idősebbnél kezdődik minimum, mint az én aktuális életkorom. Lehet mondani, hogy butaság, azért is tettem fel a kérdést, más mit gondol, és azért itt kendőzetlenebb és talán őszintébb válaszokat kapok, mint a való életben.
2017. máj. 21. 07:46
 7/29 anonim ***** válasza:

Nekem már általánosban is izgató volt a gondolat, hogy XY 3 vagy 8 hónappal fiatalabb nálam, ez nekem vonzalomnövelő volt mindig. Az első kedvesem 22 éves koromban volt, 18 éves fiú volt.

Egy évvel később újra 18 éves kedvesem volt.


Ismerősök ugrattak egészen a 30-as éveim elejéig, hogy egyre fiatalabb fiúkkal járok, pedig ez nem igaz, mert mindig 19 éves fiúval járok.:)

Ismerőseimnek 20-30 évvel fiatalabb férjeik vannak, ahogy írtam is.

Legidősebb szerelmem 11 évvel idősebb nálam, a legfiatalabb 21 évvel fiatalabb.

2017. máj. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Mármint nálam 21 évvel fiatalabb, nem a legidősebb szerelmemnél.:) Köztük 32 év van.
2017. máj. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
A szomszéd nő pont 8 évvel idősebb a férjénél. Ha nem mondják, nem tudom, mert egyáltalán nem látszik. A fiuk 15 éves, úgyhogy együtt lehetnek egy ideje. ;)
2017. máj. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Jó, de ezek hosszú távú, komoly kapcsolatok? Azt pl. el tudom képzelni, hogy a jelenben működne ez a kapcsolat is. De mondjuk: ő lesz 45 én meg ötvenhárom?! Úgy nem tudok egy kapcsolatnak se nekikezdeni, hogy max. 2-3 év. Lehet, hogy annyi lesz belőle, de hogy eleve így állni neki, ez nem az én világom. 20-30 év a javamra, húúúú, ez nekem már az ultra-extra kategória:)
2017. máj. 21. 07:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!