Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miféle megnyilvánulás volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miféle megnyilvánulás volt a részéről? Az ilyen "vicceltem" mondatokat jobb picit komolyan venni?

Figyelt kérdés

Tegnap valamiért nem volt a szexhez hangulatom, kértem a páromat, h mi lenne ha csak összebújnánk, neki viszont nagyon meg volt rá a kedve, erre elkezdett butákat beszélni, h :na majd valakit szerez, meg h úgyis nem sokára lesz a céges vacsorájuk, ott bármi lehet. Ilyen undok stílusban mondta, de közben mosolygott az orra alatt, mintha ezzel próbált volna megbántani. Picit sikerült is neki, mert így is van náluk egy számomra unszimpi nőcske és kb. az összes pasast a cégben megfűzi a süteményeivel, meg nyálzó módon körülöttük lebzsel. :D Lehet tényleg semmiség, de nem én vagyok az egyetlen kívülálló nő akinek ez nem szimpatikus. Lehet rosszul ítélem meg, de mégis, rossz érzés fogott el ezzel kapcsolatban, a kijelentése után.

Érdemes az ilyen "vicceltemeket" komolyan venni, vagy amelyik kutya ugat az nem harap?


2017. nov. 9. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdemes komolyan venni. Ha tényleg akarna ilyesmit, még véletlenül sem mondaná előtted. Viszont megsértődnöd szabad rajta. Elhiszem, hogy megbántott vele.
2017. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Este tényleg meg is voltam sértődve, kb alig szóltam hozzá, ő aztán észrevette, h elvetette a súlykot szerintem és elkezdett bújni. De hát már nem ilyenkor kell... Még azért ha rágondolok, még mindig bánt.
2017. nov. 9. 12:33
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Így, ahogy az első írja.
2017. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ez kertén vicc volt én nem mondanék ilyet
2017. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5%

Ezzel csak azt akarta elerni, hogy legyen szex, es erezd rosszul magad, amiert visszautasitod.

De nem ertem... nem hozzad szol ez most, de az ilyen nem torodomsegbol is lehetnek megcsalasok. Basszus, van kezed meg szad is. Egyszer nem hagytam magam mellett az agyban a paromat kieleguletlenul a 6 ev alatt, foleg ha meg direkt kerte is , hogy legyen valami, ha szex nem is.

2017. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5. Én ezt el is hiszem, h lehetnek ebből megcsalások stb., de őszintén, ilyen beszédek után még alázkodtam volna meg, h bárhogyan is kielégítem? Akkor egy lábtörlőt csináltam volna magamból...
2017. nov. 9. 12:38
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igazad van. Ez a "nincs kedvem, de leszopom" nagyon csicska dolog.
2017. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A másik, h engem ne csak a szex kedvéért szeressen a párom, hanem akkor is ha esetleg szökőévente nincs kedvem hozzá mert éppen rosszul érzem magam... Ha oda kerülne a sor, akkor biztosan terhesség alatt nagy pocakkal fogom pippantgatni, amikor elég lesz az az édes ám fárasztó teher, csak mert ne csaljon meg... :D
2017. nov. 9. 12:55
 9/15 anonim ***** válasza:
15%

Nem csak azert szeret nyilvan a parod, de azert jusson eszedbe, hogy kb a szexualis dolgok valasztjak el a baratsagot a parkapcsolattol.

Nezd a parod szemszoget: van valakije, akit nem csak szeret, de szexelni is lehet vele, micsoda uzlet! Nyilvan rosszul esik neki, hogy ha csak szokoevente ugyan, de akkor sincs szex. Ugyan igy vagyok vele lanykent, tul sokra tartom a szexet- oda vissza alapon. Rengeteget nyujtok, de elvarom cserebe , hogy bosegesen visszakapjam, nyilvan rosszul esik , ha majd falra maszok, es elutasit a parom. Ilyenkor kell a kezes-szajas dolgot elohozni, amit te is megtehettel volna, es nem lenne hiszti. Ezeket is bekell iktatni ,, szokoevente,, egyszer , amikor nincs szex.

2017. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Mutasd meg, hogy ki az úr a háznál! Hogy elvedd a kedvét a meggondolatlan viccektől, egy hét szextilalmat javaslok. Majd megtanulja az a nyomorék ösztönlény, hogy kell beszélni egy NŐvel. (Aztán viszont ne csodálkozz, ha a céges bulin esetleg elcsábítja a sütis nő!)
2017. nov. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!