Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszettem a tanáromnak, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszettem a tanáromnak, vagy csak rendes akart lenni?

Figyelt kérdés

Nyelviskolai tanárról van szó, mindketten felnőttek voltunk (én 22, ő 33).

Egyszer mondtam neki valamit, ami felkeltette az érdeklődését, persze ennek még köze volt a témához órán, utána megkért, maradjak bent óra után, szeretne velem beszélgetni. Egy idő után már automatikus volt, hogy mindig ott maradok, rendesen szomorú volt, ha munkába kellett rohannom.

De soha nem mondott semmi olyat, hogy érdeklem, vagy bármi, csak annyit, hogy jó velem beszélgetni, és hiányozni fogok neki, ha már nem találkozunk.

Simán tartotta velem a szemkontaktust, vagy kezdeményezett beszélgetést.

Egyszer említettem neki valamit az exemmel kapcsolatban, akkor kicsit máshogy nézett rám, de lehet, hogy csak beképzeltem.

Elmondása szerint kb 10 éve nincs senkije, egyedül is él.



Ezek szerint nyilván csak barátilag beszélgetett velem?


2017. nov. 10. 17:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Többnyire általános dolgokról beszélgettünk, illetve magánéleti ügyekben kérdezett tőlem.
2017. nov. 10. 17:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátilag, persze..........pont pont pont pont.....
2017. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ha már 10 éve nincs senkije, akkor inkább az az eset állhat fenn, hogy ki van éhezve a társaságra, a kedvességre. Olyan, mint amikor az öreg, egyedül élő nénikhez, bácsikhoz megy a postás, és szóval tartják, beszélgetnek vele, mert amúgy nem nagyon jár hozzájuk senki. Nem hiszem, hogy ebbe többet kéne látni.
2017. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Ennyire nem veszed a lapot?
2017. nov. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb tanár ugyebár bölcsész, na most ők köztudottan elég könnyű erkölcsűek.
2017. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Kérdezd meg, hogy meginna-e veled egy kávét

Én ezt tennem

22 N

2017. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!