Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mit szóltok hozzá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szóltok hozzá, hogy pénzéhesnek vagytok titulálva?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon megy az az eszme,hogy csak a gazdag pasikra buktok.

2017. nov. 10. 18:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Mégis mit szóljak hozzá hogy egy ismereten pénzéhesnek titulál?! Semmit. Ismerjen meg az illető és akkor alkosson véleményt.
2017. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
8%
Ez nem eszme, ez tény. A "csak" nem igaz, ha elég jól nézel ki járnak veled, amíg nem találkoznak olyannal aki jól néz ki és gazdag is. Tapasztalat, sok nő hagyta már el értem a pasiját, most más kérdés, hogy én nem ígértem nekik semmit.
2017. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
11%
Nem csak gazdagokra, de ha van olyan, akkor az nagy plusz.
2017. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Semmit. Nem adok ismeretlen picsogó kisfiúk véleményére, akik egyszer sem beszélgettek még el nővel értelmesen.

Igen, páromnak van pénze, jó kocsija, saját házunk stb. Csak azt nem látják sokan, hogy mindezt együtt értük el. Hogy én már akkor mellette voltam mikor minimálbért se keresett. Hogy gyakran tőlem kért kölcsön és sosem derogált támogatni anyagilag. Meg persze azt sem látják, hogy hogy össze tudok vele veszni, mikor egy ezresnél többet költ rám, vagy meg akar venni nekem valami drágább dolgot. Hogy a rezsit így is fele-fele arányban fizetjük stb. Persze baromi könnyű bírálni, mikor egy igényesen felöltözött nő kiszáll egy szép autóból egy izmos pasi mellől... Csak baromira nem látnak a dolgok mögé. Egyből jön a "pénzéhes rbanc", meg a "a kigyúrt köcsögnek biztos sok pénze van azért van vele a csaj" és társai.

2017. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
Semmit. Kinek nem inge...
2017. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Kinek nem inge, ne vegye magára ☺

Én nem tartozom a pénzéhes frusk* kategóriába. A férjemmel mindent együtt értünk el, közös erővel. Nem is vonzottak a pénzes pasik soha. Nekem túl pökkhendiek. (Volt néhánnyal első randim, de második egyikkel se lett.)

2017. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Senkit nem érdekel, hogy itt mit mondanak.
2017. nov. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%
Mindig kikérik maguknak a nők,de én még nem láttam eddig csinos nőt egy betanitott munkással sem!!!
2017. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Miért kéne bármit is szólni ahhoz, hogy az ittlévő, sikertelen, nőgyűlölő kisfiúk mit gondolnak?
2017. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

#9

Miért, ez miben más mint bárhol máshol ? Én nem látok különbséget.

2017. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!