Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy engem ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy engem ne ba. Szogassanak?

Figyelt kérdés

két hete voltunk osztálykiránduláson ahol ugye azér mindenki ivott rendesen és én nem is emlékeztem túl sok mindenre, de másnap mondták el, hogy az egyik osztálytársam könyörgött azért, hogy lefeküdjek vele. és azóta őt is, de engem is csesztetnek ezzel, csak nem tudom, hogy engem miért. hogy érjem el, hogy abbahagyják?

17/L


2010. máj. 31. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Röhögjetek rajta. Hidd el ha látják rajtatok hogy nagy ívbe leszarjátok, le fognak vele állni mert nem lesz foganatja. ÜDV23F
2010. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond nekik, hogy csak nem irigykedtek?
2010. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
minél jobban zavar,annál jobban mondják,mert ez a gyerek csínytevéshez tartozik.ha,nincs min nevetni,pl..nem idegeskedsz,akkor leálnak,mert már nem csíny tevés.csak,akkor csínytevés,ha ideges vagy miatta.mond,pl..még,jó,hogy nem ittam annyit,hogy megtegyem,,,,de ezt nevetve,persze.vagy hasonló,dolgot.majd,leállnak,hidd el.
2010. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de pont ezaz, hogy nem idegeskedek, sőt felrakom azt a rohadt álvigyort, hogy azt lássák, leszarom a dolgot.de még így is folytatják
2010. máj. 31. 15:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Szólj nekik vissza.Pl.:a lányoknak - "szerettetek volna a helyembe lenni,mi?" vagy a fiúknak - "azért örültetek volna,ha xy helyébe lettetek volna."
2010. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!