Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti csomagoltok a parotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csomagoltok a parotoknak meloba kajat vagy vesz maganak ő?

Figyelt kérdés
2017. nov. 11. 21:53
1 2
 1/16 Lazy Lover ***** válasza:
68%
ha lenne szívesen csomagolnák :D
2017. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem találja meg a hűtőt, vagy mi?
2017. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Hát ez cuki. :) aranyos.

Reggel felkel a nő, csinál kaját...kis ételhordóba, meg almát is tesz mellé, puszi, vigyázz magadra szivem, jó munkát.

Milyen szép. :)

2017. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Én csomagolnék neki, bizisten.
2017. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Az miért nem opció, hogy ő csomagol?
2017. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Most épp nincs párom, de amúgy igen, mindig csomagoltam neki. Kicsit hasonlóan, ahogy a hármas leírta, csak nem éthordóba :D
2017. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Én szoktam, de csak mert magamnak is, aztán ha már ott vagyok, semmibe se kerül, cserébe nagyon hálás érte és örül neki :) Néha rakok bele kis kedves üzeneteket is, de ez már az itteni népeknek lehet, hogy túlságosan csipi-csöpi :D
2017. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Általában úgy főzök, hogy tudjunk munkàba is vinni, ìgy szeretjük. Vagy többet, vagy töbfélét főzök. Azt, hogy melyikünk csomagol, mindig az dönti el, hogy ki pakol be hűtőbe, vacsi után. Ha nincs időm főzni, akkor vagy rendelünk, vagy szendvicset csinàlunk.
2017. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Feminista vagyok és szoktam csomagolni a páromnak :) Tudom, hogy jól esik neki és ez szára sokat jelent, így szeretek neki csomagolttal kedveskedni, meg kis kedves üzenettel. Ő is sok mindent tesz értem, ez kölcsönös.
2017. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Minden este friss vacsit főzök, 4 adagot, ez a másnapi ebédünk is. Én itthon eszem meg (a kislányunkkal vagyok itthon), a férjem pedig viszi az irodába. Az, hogy épp ki teszi el, változó, mindig az, aki épp nem akar összeesni a fáradtságtól estére. De hogy elkészítem és megvan a lehetősége elvinni, az számomra természetes. :)
2017. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!