Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok, ill. hogyan esne nektek, ha a párotoknak másra is felállna?

Figyelt kérdés

NEM megcsalásról van szó. Pl. olyanra gondolok hogyha meglát egy meztelenen nőt a tvben,ujságban,bárhol,..vagy pl. olyan helyzetben, ha meztelenül szaunáznak...Akkor normális, ha a pasinak feláll, még akkor is, ha szereti a barátnőjét? És ha feláll, az azért van mert fantáziál róla, vagy csak meglátja és automatikusan, testi ösztön?(erről érdekel a pasik véleménye :) )

Elsősorban a nők véleménye érdekel, hogy őket hogyan érintené ez a dolog, de pasik is megírhatják, hogy mit gondolnak erről.



2017. okt. 17. 10:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%

Tudod, az embereket az különbözteti meg az állatoktól, hogy van agyuk, és nemcsak az ösztöneikre hagyatkoznak.

Ilyen primitív pasi engem nem érdekelne.

2017. okt. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

Ez tök normális dolog, csak egy ostoba nő sértődik meg ilyenen.

Nekünk ez a genetikai, ösztönös programunk, hogy minden vonzó nőt meg kell termékenyíteni, ezért nyilvánvaló, hogy minden vonzó, meztelen nőre feláll.

Az meg egy másik dolog, hogy ha van barátnőm, akkor őt szeretem és tisztelem és becsületesen viselkedek vele, úgyhogy nem fogok senki mást megdugni.

2017. okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%

Elsőhöz hasonló véleményen vagyok.

Az, hogy vannak rajtam kívül vonzó, szép nők, ill. nálam szebbek, az egy dolog. Tény. De azért ne legyünk már ennyire primitív, hormonvezérelt, magunkon uralkodni nem tudó, nyomorult kis ösztönylények... ilyen pasi nem lenne a párom.

2017. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Ezt tényleg nem direkt csináljuk. Szó szerint ösztönös, nem döntés kérdése. Azt azért hozzáteszem, hogy nem minden férfi ilyen, mindenkinél másképp működik ez is.

Nekem pl kell az intimitás is hogy merev legyek, nem elég egy nőt csak meglátni...

2017. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Ez egyetlen nőnek sem esik jól.A férfiaknak viszont akkor is feláll más nőre, ha az adott nő elképzelni sem tudja mi lehet olyan vonzó a másikban, akit ő bottal se, ha férfi lenne.Az emberek ízlése széles, ezt muszáj elfogadni.Ennyi év után már nekem ez nem meglepő, de nem is esne túl jól. :) Én is csak nő vagyok, aki szeretné, ha a párjának csak rá mozdulna a nemi szerve, de ez nem így működik a férfiaknál.
2017. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
5 ös és nekem szingliként kiremozduljon?
2017. okt. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%

Nem kezdenék vagy tudnék komolyan venni olyan nőt aki ilyenen nemhogy fennakad, hanem megordul a fejében a kérdés.

Jah, feláll egy másik nőre, mi is van ebben. Valaki együtt van a barátnőjével akkor a többi nő megszűnik létezni a világon, nem lesz egyetlen szexuálisan vonzó nő sem onnantól fogva?

Ezen az oldalon rendre túlmisztifikálják az egész párkapcsolatot mint fogalmat. Nem attól áll fel egy férfinak mert szerelmes a barátnőjébe, hanem mert vonzónak talál egy nőt. Tényleg röhejes ahogy itt néhány ember gondolkodik. Aztán csodálkoznak, hogy nem kellenek másiknak, ha ilyen debilek.

2017. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ, látom elég megosztó a kérdés! Írjatok még!
2017. okt. 17. 10:44
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

6-os, szingliként vagy a legjobb helyzetben.:D

Ha mindenkire feláll nem bántasz meg senkit vele.:D

Én is egyedül vagyok(saját döntés), de nekem nincs is, ami felálljon.

2017. okt. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszadó, igen írtam is, hogy NEM arról van szó, hogy megcsalja a barátnőjét és tegyük fel, hogy nem is hozza lázba az adott nő,nem akar szexelni vele, csak egyszerüen meglátja meztelenül és feláll-e?
2017. okt. 17. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!