Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 3 éves párkapcsolatom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 3 éves párkapcsolatom? (én 23F, ő 19N) Még mindig szeretem, de nem szerelemből szerintem? Nagyon ideges mindig, vita van folyamatosan, a szüleimet nem türi meg, és kikötötte hogy vagy ő, vagy a családom?

Figyelt kérdés

2 éve nem járt felénk se, mindig én mentem, családi programokra nem jön el, szüleimet szidja folyamatosan, kibeszéli őket. Amióta fizikai munkát dolgozik (7 általános), azóta idegbeteg, és depressziós.

Viszont értem foggal körömmel "harcol".

Na de pár hete megismerkedtem egy 17 éves lánnyal egy társkeresőn, (igen, barátnőm mellett..)nagyon csinos, már nála is aludtam (mivel messze lakik), nagyon jól elvoltunk, nagyon nagy a szimpátia kettőnk között, és mondta hogy kezdi érezni hogy belém szeret. Nekem is egyre jobban tetszik..?

A kérdés, szerintetek megéri javítani a kapcsolaton, vagy vágjak bele az újba?



2017. nov. 12. 22:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a sok kérdőjelért, de másképp nem engedte közzétenni.
2017. nov. 12. 22:39
 2/10 anonim válasza:
100%

SZERINTEM vágj bele újba

Írásodból azt vettem ki hogy már nem nagyon érzel semmit a mostani barátnőd iránt.

2017. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele szakítani, de sírva fakadt. Sajnos az érzelmeimet nem nagyon tudom kivetiteni a barátnőm felé, mert nekem is iszonyúan fáj, de nem értem miért. Majd belehalok ha szakitani szeretnéd, de mégse érzem jól magam vele.
2017. nov. 12. 22:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen ő akarja megmondani, kivel állhatsz szóba?

Bocsi, de mi a kérdésed ezek után? Én már jóval kevesebbért kiadtam volna az útját (amúgy nő vagyok, szóval ha pasi így viselkedik).

23 éves vagy, hagyd a fenébe az ilyen buta tyúkokat, nem szabad megalkudni. Azért harcol mert liba, a harc nem rólad szól hanem az egojáról, értelmes nő nem harcol férfiért.

2017. nov. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Leszámítva, mevered vita és veszekedés kifejezést, és csajod egy kretén, gyakorold érzelmeidet következő kapcsolatodban.
2017. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy próbáltam vele szakitani, de annyira fáj nekem is, hogy az hihetetlen. Pedig nem értem. Nem vagyok szerintem szerelmes, de fáj ha elveszítem.
2017. nov. 13. 02:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedni akartok, nem pedig boldogok lenni egy normális kapcsolatban. Eddig csak a kifogásokat soroltad, nem akarsz semmit változtatni, jó ez így neked.
2017. nov. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

De igen, szeretnék változtatni.

Régebben is volt ilyen hullámvölgyünk, ott is megigérte hogy változtatni fog, de neki ilyen a természete.

Sokat gondolkodom a szakításon, de egyszerüen mindig megsajnálom ha elsírja magát, vagy felhozza a közös emlékeket.

2017. nov. 13. 16:27
 9/10 anonim ***** válasza:
A szakítás mindig fáj, de minél tovább húzod, annál rosszabb lesz csak :(
2017. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves 9,


Igazad van, de 13-án este már dobtam amint erőt vettem magamon!

Nem bántam meg, nem igazán gondolok rá, szimplán csak azt hittem hogy szar lesz.

2017. dec. 9. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!