Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mit kell ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mit kell ebben a helyzetben csinálni? Mi esik ilyenkor jól, vagy mit szeretnétek tapasztalni?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és sajnos nincs sok tapasztalatom fiúzás terén. Most lettem egyetemista, és persze járok bulizni.


Táncoltam egy sráccal, aki megfogta a fenekem... Amikor én a derekára tettem a kezem, ő megfogta, és a férfiasságára tette az én kezemet. Nem tudtam, mit csináljak, nagyon ciki volt :D


Szóval kérdésem, hogy ilyenkor mit kell csinálni? Simogassam vagy fogjam meg vagy mi? El nem tudom képzelni, hogy mi eshet jól :D



2017. nov. 13. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Pofozd fel a kígyót, Éva!
2017. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%

Nem hiszem el, hogy 19 éves létedre fogalmad nincs, hogy mit csinálj egy brácsával. Térdelj be elé és játssz rajta. Ha a gyerek beparázik a közönségtől, akkor nem is gondolta komolyan, hagyd a fenébe.

31/f

2017. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Feljelentést tenni.
2017. nov. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Egy idegen srácnak megengeded hogy meg fogja a feneked?

Ügy vágnám pofon hogy repülne. Plusz még a kezed is oda rakta. Ha meg nem volt pasid, ne egy egy éjszakással kezd. Mert ez a bunkó biztosan csak dugni akar.


28 L

2017. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Én mondjuk az ilyet ütném.

N

2017. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Előző: fura, férfiként csináltam sokszor ilyet és nem hogy nem zavarta a lányokat, sőt... :D


Kérdező, ha nem akarsz belemenni ilyen "játékba", akkor határozottan húzd el a kezed vagy vedd le a kezét a fenekedről. Ha megint visszateszi, akkor szóban is mondd meg neki, hogy hanyagolja a dolgot (és határozottan, nem pedig incselkedve, mert könnyen félreérthetik, főleg egy sötét bulihelyen, néhány pohár ital után).

2017. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

2#, +1 És még lepontozták...


Neked tényleg ezt kéne csinálni. 0 tapasztalattal a másik nemmel, egyből kihasználtatod magad.


Ilyen történne, pofon?? Ti emberek olyan kis elővigyázatosak vagytok egymással... Nem akarjátok, hogy tanuljatok. Egy pofontól nem tanul. gyakoroljatok harcművészetet és használjátok. lengő borda repesztés, állkapocs törés, egyik ujjának eltörése. Ezek csak az alapok. Persze ebből már tanul.

2017. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
2017. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#6

Tudom, hogy sokan vevők rá.

Nem is azt írtam, hogy "mindenki ütné", hanem azt, hogy "én ütném".

2017. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy nőt sem láttam még ütni emiatt és másoktól sem hallottam ilyen szituációról, pedig sok éve járok bulikba. Amúgy lehet, félreérthető voltam, nyilván nem fenékfogással és egyebekkel kell indítani (bár ilyenkor sem ütnek), de ha már volt csók és olyan a hangulat, akkor a többségnek nem lesz ezzel problémája (legalábbis ütni nem fog :D).
2017. nov. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!