Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek egy ilyen kellemetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy ilyen kellemetlen helyzetben?

Figyelt kérdés

Két hete kezdtem dolgozni, es egyik nap egy kolléga ( akit addig nem láttam) maga mellé , segitönek 2 napra.

Nagyon mosolyog es beszelgetunk es mondja h ismerösnek tunök neki

Folyton mosolyog mikor nez stb mondtam neki h kicsi a varos . Tenyleg en nem emlekszem ra egyaltalan . Mondta szokott golfozni stb es akkor jutott eszembe h en par eve chatteltem pasikkal nemelyiknek ki is adtam magam úgy értem a nevem.

Többször fordult elö h merész , eléggé ruhátlan képeket kuldtem magamról. Eszembe jutott h chatteltem valakivel aki golfozik az en varosomban.

Név arc kiesett es az is h miert maradt abba a chat , végulis nem allt szandekomban talalkozni soha a való világban veluk. Ez a pasi 56 eves es szingli ( gondolom nem véletlen) van egy felnött gyereke

En nagyon banom h ilyet csinaltam chatteltem ma el se tudnam kepzelni h ilyet tegyek. Nagyon szégyellem.

Azt gyanitom h ezzel az alakkal chatteltem es süllyedek a föld alá, roppant kellemetlen!

Azt hiszem hivott talalkara es en nem mondtam igent.

Most mar a parkereses se erdekel , 41 eves vagyok es megszoktam ezt az eletet szinglikent

Mit tanacsoltok, nagyon szégyellem magam , váltsak munkahelyet , ássam el magam?

Hogyan viselkdjek a közelében?



2017. okt. 21. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Miért kellene hogy szingli maradjál? :) Miért nem próbálod megismerni, attól mert perverz, még lehet jó fej...

Bár akkor menekülj, ha másoknak is felhozza a meztelen képes témát, hogy te ilyen voltál. Ha nem csinál ilyent, megpróbálhatod ^^.

2017. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre szokták mondani, hogy "kicsi a világ".


Amúgy meg vállald fel, legfeljebb nevettek egy jót.

2017. okt. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is, nem is biztos, hogy ő felismert. Ha felhozza, beszélgethetsz vele erről, visszacsinálni már nem tudod. ha megszégyenít vagy másoknak is beszél róla, akkor nincs ötletem mit lehet tenni.
2017. okt. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

40-hez közeledve ez elég ritka viselkedés egy nőtől, kétségtelen. Viszont azt küldesz magadról, amit akarsz, senkinek nincs köze hozzá.

Nem hiszem, hogy ki lenne tűzve a golf klub falára bármelyik képed is. Ha meg ő volt a címzett, hát azzal se foglalkozz -pár éves story az nem is nagyon létezik, ha csak ennyiből állt.

Csak semmi para.

2017. okt. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Igen, ennyi ésszel, jobb, ha szingli maradsz:))
2017. okt. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!