Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni? Illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud segíteni? Illetve van még valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A kérdés az lenne, hogy nem tudom mitévő legyek. A napokban itthon elég sűrűn kérdezték anyámék, hogy mikor lesz már barátnőm, meg miértnem ismerkedek lányokkal meg ilyenek. De már nem először, már jó régóta, csak mostanában legalább volt kisebb-nagyobb időszak amikor nem. A válasz az, hogy nincs kedvem és nem érzem azt, hogy rá lennék utalva kapcsolatokra, annyiba kitérek, hogy volt pár buszos haverom, mert a buszok érdekeltek engem, de sajnos csalódtam bennük, mert adtak rá okok...Én megbíztam bennük, de ők elárultak engem..És szerintem ez lehet az oka, de nem is ez a lényeges, hanem mások is kérdezték már ezt tőlem, de nem tudom miért, jó nem volt ezzel bajom eleinte, de egy idő után már idegesített. Viszont az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetne valahogy határozottabban hatni rájuk, hogy ne kérdezgessék ezt tőlem, mert nekem meg eszem ágába sincs kapcsolatokon gondolkozni, meg nem is tudnám elképzelni magam ilyen helyzetben, meg nem is akarom. Jöhet mindenféle válasz, ha kell fejmosós is, de igazából elvagyok itthon rajzfilmeket nézek, meg előszoktam venni a játékbuszomat is, ha van időm.

Meghallgatok mindenkit.

24F



2017. nov. 13. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Legoznod kéne inkább.

31/f

2017. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti mondtatod.... kiakasztott

..

2017. nov. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hagyjatok már a pi.csába a csajokkal, nyugodtan akarok játszani a buszommal, ba..zmeg! Értve vagyok!!!!"

Szerintem hátásos lesz.

2017. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg a 3-as válaszolóét.

Lehet fura, de többen azért nem értik ezt, mert fateromék is azt mondták, hogy ők ebbe a korba már összeházasodtak, meg mások akik még kérdezték, hogy miért nincs senkim, mert nekik megvan és nem tudnák egyedül elképzelni az életüket, viszont én igen és ez halálkomoly. Inkább, minthogy átverjenek, mint a drága buszos cimborák..

Na de nem is ez a fontos, hanem lehet akkor egy kicsit erélyesebb leszek, hát leugatni nem fogok őket, de valahogy határozottabban a tudtukra adom, hogy miért kérdeznek sűrűn ilyet, hátha sikerül. Én se kérdezek tőlük ilyet.

Ha valaki még tud segíteni, akkor azt a választ szívesen veszem.

2017. nov. 13. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Koltozz el a szuleidtol. Tarsulj be egy alberletbe masokkal! Itt pesten ez megszokott,akar idegenekkel is osszekoltoznek.

A nok majd jonnek,nem lehet eroltetni.

A csalodas csak eletfelfogas kerdese.

N

2017. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nincs annyi pénzem, hogy egyedül lakjak. De mit gondolsz, hogy lehetne a tudtukra adni ezt az egészet? Bár ma nem kérdezgettek ilyeneket úgyhogy nem bánnám így maradna.

Inkább nem kiabálom el.

2017. nov. 13. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem hogy kerülnek a képbe a buszos haverok?Na meg a busz?
2017. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!