Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet hogy valaki szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy valaki szerelmes legyen egy hullába?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy ha az illető csak a holttestet látta, és nem szexuálisan vonzódik hozzá (mint a nekrofilok)?
2010. máj. 31. 16:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
:O mi az a nekrofil XD ? :$
2010. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekrofil=hullab@szó
2010. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs. Egy hulla amúgy sem szép látvány. Normális, szellemileg egészséges emberrel ilyen nem eshet meg.
2010. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Basszus!!! Hullasminkes vagy, vagy patológus???????? beleestél egyik "páciensedbe"!!!

Azta ez aztán kérdés! erre a kérdésre sztem csak pszichológus tudna neked segíteni!!! nem ártana őt felkeresned

2010. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
de milyen egy hullával baszni ? :D tapasztalatok XD ?
2010. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

16:46-most nem arról van szó hogy baszni a hullával, az a nekrofília! Én úgy tettem fel a kérdést hogy nem szexuálisan (vagy nem CSAK úgy) vonzódni egy holttesthez...

szerintetek van ilyen, vagy ehhez már nagyon beteg elme kell?

2010. máj. 31. 16:50
 7/21 anonim ***** válasza:

de ha pontosan elmesélnéd ki miatt érzed ezt, vagy az esetet akkor talán kapnál értelmes választ

mert lehetsz szerelmes pl michael jacksonba is, mert már ő is hulla:D

2010. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Atya ég, ilyet se hallotta még... De mondjuk ez elég rövid kapcsolat lesz, mert, izé, szóval egy hulla elég hamar veszít a szépségéből. :D
2010. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

jaaajj*.*

a hullákról ne is beszéljünk:S:S:S:S


Ma megyek a kórházba..kísértem a barátnőmet...


erre még nem jártam abba a kórházba(idegen hely)

Nekem nem szóltak hogy a patológia előtt kell elmennem..és ott vitték be a hullát*.*


az állam leesett:O:O


:(


Majdnem szívrohamot kaptam...


de mondjuk egyből levettem a hulláról a figyelmem,mert olyan helyes volt a mentős srác:O:DD:D::DD::D:D:D:D:$


Amugy a kérdésre hogy válaszoljak...ahhoz már nagyon betegnek kell valakinek lennie hogy hullába beleszeressen(kinézet alapján) nagyon nagyon betegnek..

inkább ne a hullát hanem mindig azt a pasast nézze aki viszi a hullát:D azok jolnéznek ki:DXD:D:D:D:D:D

2010. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen könyv. Egy nekrofil hapsiról(ha jól emlékszem) szól. Hjaj, nem emlékszem már a címére, pedig az egyik barátnőm el is mesélte a sztorit:/:(sry
2010. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!