Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz lenne a szörnyű megállapí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lenne a szörnyű megállapításom, hogy a nők egy képlet alapján választanak párt (kutatás adatai a kérdésem alatt)?

Figyelt kérdés

A képlet a vizsgálataim szerint a következő lenne.


Tömeg X Magasság * Netto_Fiz/ev = ertek.


Levezetve a képletem. Dani 70 kg-os és 175 ezret keress nettóban. Magassága 175 cm.


(70*175)/(70+175)=50 Test tömeg index.

50*175000 = 8 750 000 Dani éves értéke.


Napokra lebontva: 8 750 000/365 = 23972,6 Dani napi értéke.


Vizsgálati eredményeim:


Az első tervezetemben a Nettó 110 ezres-es fizetésű férfiakat vettem alapul. Ami az adott tervezetből jól megfigyelhetően milyen csekély férfi ideális a nők számára.


Első tervezetem: [link]


Itt nagyon jól megfigyelhető, hogy a 170cm-nél alacsonyabb és a túl sovány és túl testes férfiak a nőknél a haszontalan kategóriába kerülnek. és szinte csak a 14900-15500 közötti értékkel rendelkező férfiak az elfogadottak.


Az második tervezetemben a Nettó 175 ezres -es fizetésű férfiakat vettem alapul.


Második tervezetem: [link]


Jól megfigyelhető a tény, hogy máris nagyobb esély nyílik egy barátnő szerzésére a testi adottságaid figyelembe vételével. Eme tervezetben a 70-90kg közötti férfiak bizton találhatnak barátnőt. Ám a férfiak akik nem érik el a 70 avagy túllépik a kb: 100 kg-t már esélytelenek egy barátnőre.


Az Harmadik tervezetemben a Nettó 250 ezres -es fizetésű férfiakat vettem alapul.


Harmadik tervezetem: [link]


Szintén jól megfigyelhető az egyre több zöldülő rubblika, de még mindig erős befolyásoló értékkel bírnak a genetikai adottságok. Itt, az értékek szerint már egy 160cm-s férfi is találhat barátnőt. De a testes férfiak számára még mindig reménytelen a helyzet.


Az Negyedik tervezetemben a Nettó 450 ezres -es fizetésű férfiakat vettem alapul.


Negyedik tervezetem: [link]


Itt szinte már elhanyagolható a piros haszontalan férfiak aránya, csak akkor kerülsz a piros részbe,hogyha egy ápolatlan medvecsemete vagy egy nagyon alacsony növésű kistestű férfi vagy.


Az Ötödik tervezetemben a Nettó 750 ezres -es fizetésű férfiakat vettem alapul.


Ötödik tervezetem: [link]


Egyértelműen megfigyelhető a vett adatokból, hogy a legtöbb férfi ilyen fizetés mellett már egy nő számára ideális ám, egyértelműen bizonyított, hogy a nagyon testes és a nagyon kinövésű férfiak számára függetlenül a keresetüktől a helyzet reménytelen és nem fognak az ideális intervallumba belekerülni.



Tehát, a kutatásom kiértékelése a képen megállapítható, hogy alacsony fizetés mellett a genetikai adottságok nagy mértékben számítanak, magas fizetés mellett a genetikai adottságaid kis mértékben számítanak, de soha nem lesz egyik tényező sem elhanyagolható.

Szóval, aki abban bízott itt az oldalon, hogy sok pénzzel képes lesz barátnőt találni a genetikai adottságaitól függetlenül az most nagyon csúnyán falnak mehet.


Kutatás végezte: Dr. Mentálisan Sérült Lény.



2017. nov. 13. 18:13
1 2
 1/19 Sunshinedoll ***** válasza:
82%

Ezt okosnak, viccesnek és intelligensnek, jópofának szántad?


Mert akkor az a rossz hírem van, hogy valószínűleg azért nincs nőd, mert se okos, se vicces, se intelligens, se jópofa nem vagy. Meg mert fosságokra pazarlod az idődet ahelyett, hogy kinyitnál egy önismereti könyvet.

2017. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Tudtam én, hogy te egy troll vagy. :"D

Kár, hogy én nem ismertem ezt a képletet, pedig tényleg hasznos...Ja nem. :D


22/N

2017. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Úristen, hogy neked mennyi időd van fhaszságokra... nem akarod megírni a szakdolimat? Fizetni ugyan nem tudok érte, de az élmény, hogy végre értelmes dologgal foglalkoznál, megfizethetetlen, és számodra különösen hasznos lenne...
2017. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak vannak jóval 2 méter és 110 kg fölött is.
2017. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Unatkozol???
2017. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A kutatás alig 40 percem vette igénybe és az átlag emberekre vonatkozik.
2017. nov. 13. 18:19
 7/19 A kérdező kommentje:
Ez pedig komoly.. bizonyíték arra, hogy a pénz nem minden.
2017. nov. 13. 18:20
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
Bárcsak nekem is ennyi szabadidőm lenne. Talán, ha nem ezeket a marhaságokat számolgatnád, hanem ez idő alatt is tanulnál, képeznéd magad, dolgoznál, akkor máris lenne pénzed és nőd is. Problem solved.
2017. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Majdnem sikerült. De tényleg.

A téma egy dolog, még akár kutatást is végezhetnél vele, ha nagyon akarsz, de ez nem kutatás, hanem egy vicc. Akkor nevezhetnéd kutatásnak, ha a hipotézisedet alá tudnád támasztani. Ez a kutatás lényege, értelme. Készíthetnél kérdőívet, amit az általad alkotott csoportokra szedve kiértékelsz, összehasonlítasz, rendszerezel, végül levonod a megfelelő következtetéseket, pl.

- a kutatás eredménye alátámasztja az elméleted

- az elméleted nem fedi a valóságot, de a képleten vagy a változókon (a kérdőív eredményéhez igazítva) való változtatás/csiszolás már kimutatható egyezést mutat

- a hipotézised a valós kutatási eredményekkel összeegyeztetve nem mutat semmiféle egyezést, tehát a elméleted és a képleted kuka.

Ezt jelenti a kutatás, nem azt, hogy te kitalálsz valamit, amit oké szépen kidolgozol meg minden, de az égvilágon semmivel sem tudod alátámasztani. Ez a lényeg, hogy az elméleted mennyiben egyezik a valós kutatási eredményekkel. Ez így ebben a formában egyelőre kuka, barátom.

2017. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Utolsóhoz zárásként:

[link]

2017. nov. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!