Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz lenne a szörnyű megállapí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lenne a szörnyű megállapításom, hogy a nők egy képlet alapján választanak párt (kutatás adatai a kérdésem alatt)?

Figyelt kérdés

A képlet a vizsgálataim szerint a következő lenne.


Tömeg X Magasság * Netto_Fiz/ev = ertek.


Levezetve a képletem. Dani 70 kg-os és 175 ezret keress nettóban. Magassága 175 cm.


(70*175)/(70+175)=50 Test tömeg index.

50*175000 = 8 750 000 Dani éves értéke.


Napokra lebontva: 8 750 000/365 = 23972,6 Dani napi értéke.


Vizsgálati eredményeim:


Az első tervezetemben a Nettó 110 ezres-es fizetésű férfiakat vettem alapul. Ami az adott tervezetből jól megfigyelhetően milyen csekély férfi ideális a nők számára.


Első tervezetem: [link]


Itt nagyon jól megfigyelhető, hogy a 170cm-nél alacsonyabb és a túl sovány és túl testes férfiak a nőknél a haszontalan kategóriába kerülnek. és szinte csak a 14900-15500 közötti értékkel rendelkező férfiak az elfogadottak.


Az második tervezetemben a Nettó 175 ezres -es fizetésű férfiakat vettem alapul.


Második tervezetem: [link]


Jól megfigyelhető a tény, hogy máris nagyobb esély nyílik egy barátnő szerzésére a testi adottságaid figyelembe vételével. Eme tervezetben a 70-90kg közötti férfiak bizton találhatnak barátnőt. Ám a férfiak akik nem érik el a 70 avagy túllépik a kb: 100 kg-t már esélytelenek egy barátnőre.


Az Harmadik tervezetemben a Nettó 250 ezres -es fizetésű férfiakat vettem alapul.


Harmadik tervezetem: [link]


Szintén jól megfigyelhető az egyre több zöldülő rubblika, de még mindig erős befolyásoló értékkel bírnak a genetikai adottságok. Itt, az értékek szerint már egy 160cm-s férfi is találhat barátnőt. De a testes férfiak számára még mindig reménytelen a helyzet.


Az Negyedik tervezetemben a Nettó 450 ezres -es fizetésű férfiakat vettem alapul.


Negyedik tervezetem: [link]


Itt szinte már elhanyagolható a piros haszontalan férfiak aránya, csak akkor kerülsz a piros részbe,hogyha egy ápolatlan medvecsemete vagy egy nagyon alacsony növésű kistestű férfi vagy.


Az Ötödik tervezetemben a Nettó 750 ezres -es fizetésű férfiakat vettem alapul.


Ötödik tervezetem: [link]


Egyértelműen megfigyelhető a vett adatokból, hogy a legtöbb férfi ilyen fizetés mellett már egy nő számára ideális ám, egyértelműen bizonyított, hogy a nagyon testes és a nagyon kinövésű férfiak számára függetlenül a keresetüktől a helyzet reménytelen és nem fognak az ideális intervallumba belekerülni.



Tehát, a kutatásom kiértékelése a képen megállapítható, hogy alacsony fizetés mellett a genetikai adottságok nagy mértékben számítanak, magas fizetés mellett a genetikai adottságaid kis mértékben számítanak, de soha nem lesz egyik tényező sem elhanyagolható.

Szóval, aki abban bízott itt az oldalon, hogy sok pénzzel képes lesz barátnőt találni a genetikai adottságaitól függetlenül az most nagyon csúnyán falnak mehet.


Kutatás végezte: Dr. Mentálisan Sérült Lény.



2017. nov. 13. 18:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen amikor a hülyeség akaraterővel párosul. Ez a legrosszabb kombó
2017. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"Tömeg X Magasság * Netto_Fiz/ev = ertek.


Levezetve a képletem. Dani 70 kg-os és 175 ezret keress nettóban. Magassága 175 cm.


(70*175)/(70+175)=50 Test tömeg index.

50*175000 = 8 750 000 Dani éves értéke. "

Ebaxtad a számolást.

1. A pénz Dani farzsebében nem számít bele a testtömeg indekszébe

2.Ha a képletben éves fizetés van, akkor ne a havi fizetéssel számolj.

3. Azonnal számold újra, addig ne is lássalak filyam !

31/f

2017. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2017. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sok időd van
2017. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? :D

Ember te nem vagy normális. Ilyen égbekiáltó baromságot...és csináltal hozzá egyenletet meg komplett táblázatokat is.


XDDDD

2017. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Elég lett volna a legutolsó sort leírnod.
2017. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
62%

fárasztó lenne végigolvasni, annyira semmmitmondó.

menjél ki a lakásból, éljél egy kicsit.

2017. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
A számításod alapján ideális minősítést kapnék, szóval legyen neked igazad. :D
2017. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!