Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim ti tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim ti tényleg undorodnátok egy fullos nőtől is ha szőrös lenne a lába?

Figyelt kérdés

Mindenhol megy most a poénkodás hogy télen szőrös a nők lába, erre a kommentelők között nagyrészt a nők leigénytelenezik a férfiak meg olyanokat írnak hogy behánynak meg ilyenek. Szerintem nincs semmi gond a természetességgel, persze most a szőrtelenítés korában élünk és az számít esztétikusnak de szerintem azért enyhe túlzás hogy behánynak egy szőrös női láb látványától.

26F



2017. nov. 13. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem exemnek volt egy ideig szőrös a lába, mert a nővérére várt hogy majd leszedje, de aztán sosem lett abból semmi, nem zavart egyébként, de így visszagondolva azért elégé igénytelen dolog. A gáz inkább az volt, amikor szakított velem, még rám fogta hogy mellettem nem tudott kiteljesedni a nőiessége XD De ez az ő szégyene.
2017. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 AchromaticSmarties ***** válasza:
18%
Nevetséges a szőrös női láb.
2017. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
A férfiak nagy részének a seggszőréből szőnyeget lehetne fonni, de még ők hánynak be. :D Jó vicc. Rendszeresen szőrtelenítek, mert mint nő így lettem kondicionálva, de azért bevállalnám a fullos lábszőrt, hogy meghánytassak pár ilyen pasit. Úristen, de mázlim van a párommal. :D
2017. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
63%

Soha egyetlen egy pasim nem hisztizett, mert kitoltam a borotválkozást pár nappal :D


Pasik szőrös s-ggel rohangálnak, a feneküket sz-rás után nem mossák meg, ki tudja milyen koloncok vannak a gatyájukban, de isten ments, hogy egy nőnek borostás legyen a lába, az már blaszfémia!!! :D

2017. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nőnek szó szerint szőrös a lába az valóban nagyon lehangoló.

Puncinál felőlem lehet teljesen természetes is.

Karnál sem zavar a szőr, ha nem sötét és látszik meg nagyon.

Hónaljnál sem tör rám a hisztiroham, ha látom, hogy picit borostás. Persze a teljesen szőrös hónalj nőknél ugyanúgy undi.

Lábon viszont fontos, hogy ne legyen. Nem azt jelenti, hogy minden nap kellene borotválni, de ha már egy hónapja nem volt akkor nagyon kiábrándító lenne.

2017. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én bizony télen nem szedem le, esetleg alkalomra. Aki behányna, csak nyugodtan tegye! L.
2017. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagyok fullos nő, hetente szőrtelenítek egyszer, eddig még senki nem hányt be a nem teljesen csupasz lábamtól.
2017. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen
2017. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem például nagyon izgat, ha szőrös egy nő lába,az is, ha borotválja és érezni lehet hogy szúrós, úgyhogy nekem nem lenne undi,sőt...
2018. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!