Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne összejönni az apám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne összejönni az apám volt barátnőjével?

Figyelt kérdés
Nemrég apám szakított a barátnőjével és most ez a nő elkezdett nálam próbálkozni. Amikor együtt voltak már akkor is flörtölgetett velem, ha most összejönnék vele az ciki lenne ?
2017. nov. 13. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Elég ciki...
2017. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked lenne a legcikibb. ;)
2017. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen Higher Ground jellegű kérdés. Emlékszik még valaki a sorozatra?
2017. nov. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Nem.

Rajtatok áll.

2017. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
dugd meg nyugodtan
2017. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Igen, ciki lenne
2017. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Hát nemtom, nekem tuti beugrana smárolás előtt, hogy ez a száj sopta le apámat, sőt, amilyen hülye vagyok, még a nyelvén/torkában uszikáló kis ondósejtjeit is odaképzelném. Kis fehér farkincával, és faterom “nekem előbb megvolt”-vigyorgó fejével. xD Szóval nekem nem menne, de ha neked igen, akkor nincs gond!


U.i.: nem kell leoltani, nyilván tudom, hogy nincsenek a szájában apám ondósejtjei xD, ill. nem várom szűzlányok hadát sem párkapcsolatra, de ez a plusz infó, hogy apám dugta előttem, számomra visszataszító. Evvan.

2017. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A felnőtt sperma találkozhatna a kis genyó testvéreivel. :)
2017. nov. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek ciki lenne.
2017. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!