Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van több szép lány mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van több szép lány mint helyes fiú?

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
A smink miatt.
2017. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Smink.
2017. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%

1. a szépség még mindig mindenkinél mást jelent. Ízlések és pofonok.

2. az, hogy kinek milyen a külseje, az nagyrészt genetika, kivétel a testtömeg, mert az változtatható.

3. csak azt nem értem, hogy miért kell a két nemet összehasonlítani? Ez most olyan, hogy melyik a cukibb a kiscica, vagy a kiskutya? Két külön faj, ergó, a két nemet nem lehet egymáshoz hasonlítani!

4. mind a két nemnél meg vannak az eszközök, amikkel még szebbé tehetik magukat

(egyes pasik is sminkelnek)

2017. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Smink. De nyilván máshogy látod pasiként és csajként.
2017. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Szebbik nem"-nek hívják a nőket. Szerintem ez lehet az oka.

(Valamint nem mindegy,hogy kinek mi a szép)

2017. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Mert a magyar nők a világ legszebbjei, ezt mindenki tudja, viszont a magyar pasikról nem születtek ilyen mendemondák.
2017. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A-a. Szerintem nem a smink. Szerintem a női szépség, mármint ami a nőkben szép, kevésbé függ a személyes genetikától, inkább a nemi jellegektől, ami alapból minden nőnek megvan mert nő.

Persze ez is genetika függő, hogy mennyire lesznek szép egy nő vonalai, de tipikus pl. hogy a nőknek elég nem disznónak lenniük, hogy igazán jól nézzenek ki, a férfiaknak viszont ehhez edzeniük kell. Pl. modellek. Egy lány simán elmehet modellnek úgy, hogy semmit nem edz, meg diétázik ha olyan a genetikája és igen többségük a genetikának köszönheti a kinézetet, egy férfi modellnek meg edzenie kell a kockás hasért, erősebb testalkatért. Nem Arnold Schwarzenegger kategória persze, csak hogy ne legyen csont sovány.

Ami a sminket illeti: hiába a smink ha nincs hozzá egy jó alap, egy szép, vagy átlagos arc. Természetes fényben, 3D-ben minden más mint a youtube before after videókon.

És ami szerintem sokat dob a nőkön: az a haj. A férfiak is jobban néznek ki hosszú hajjal szerintem, nem seggig vagy derékig érővel hanem pl. vállig vagy fülig érő hajjal kb.

2017. okt. 14. 22:04
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Mert Magyarországon vagyunk.
2017. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

"Mert a magyar nők a világ legszebbjei, ezt mindenki tudja"


Akik ezt kitalálták, azoknak Mo.-on a magyar nők a legszebbek, Olaszországban az olaszok stb... mindig az aktuális célpontok szerint ;) külföldön sehol nem tudnak róla, hogy a magyar nők volnának a legszebbek.

2017. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
Annak idején lehet hogy szépek voltak a hölgyek, ma már ez nem mondható el. Hazánk az egyik legelhízottabb ország, plusz sok a műnő.
2017. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!