Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban a kihívó külső az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a kihívó külső az elvárás manapság?

Figyelt kérdés

Vannak, akik tudják viselni az extrém kivágott ruhákat, jól érzik magukat, ha mindenki megbámulja őket, de már lassan olyan érzés, mintha elítélnék azt, aki nem.

Egy kismellű nő pl simán felvehet elöl fűzős vagy köldökig kivágott ruhát, rajta nem lesz közönséges, maximum csinos, picit kihívó, de nem botrányos.

pl:

[link]

Viszont ugyanez egy nagymellű nőn utcára, nappalra, hát...

[link]

Melltartó fazonú top ugyanez.

Pici mellel csinos:

[link]

De képzeljük el, ha valaki így menne végig az utcán:

[link]

Jó, mondjuk terítene a vállára egy kargigánt, persze kigombolva. És ez még nem is olyan nagy mell...


Szóval a férfiak, akik hangoztatják, nem kell úgy öltözni, mint egy apáca, azok belegondoltak már, hogy nem lehet minden testalkatra minden ruhát felvenni?


Vékony, nagymellű nő vagyok. Àtlagosan öltözöm (tehát nem bő ruhák, és nem is a fentiek), mégis simán megállítottak már az utcán férfiak, nők, de párok is, hogy eredeti-e a mellem, ill volt egy csaj, aki meg is mondta, baromi jó, akár saját, akár csinált.

Nem, nem kellemes érzés egyébként, ha megbámulnak vagy a melleimhez beszélnek. Már munkában is volt olyan, hogy bejött két pasi, és megkaptam, "oltári csöcseid vannak".

Szóval, akinek ez nem hiányzik, miért kell elkönyvelni konzervatív aggszűznek?


2017. nov. 16. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Tudod mit, akkor cseréljünk. Inkább örülj annak, hogy szép melled van és vékony vagy.

Én hiába vagyok vékony, de kicsi mellett örököltem.


Ne rinyálj már a mellméreteden, mert nem ez a mérvadó egy kapcsolatban. De ha neked ennyi eszed van, hogy ezzel foglalkozz, akkor arról nem tehetek.


Tudod, ha meg nem dicsérnének meg, akkor azért sírnál!

Neked semmit se jó?

Ha megdicsérnek, az a baj, ha nem, az is baj.


És miért foglalkozol mások véleményével? Miért adsz rájuk? Miért nem engeded el ezeket a füled mellett és azt csinálsz, amit szeretnél?

2017. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

"Egy kismellű nő pl simán felvehet elöl fűzős vagy köldökig kivágott ruhát, rajta nem lesz közönséges, maximum csinos, picit kihívó, de nem botrányos. "

Ettől függetlenül én boldog vagyok a naggyal.

Egyébként valószínűleg te is csinosan öltözködsz, csak nem a gyakoris rinyagépekből kellene kiindulni, akik még csak Instagramon láttak nőt. ;)


22/N

2017. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
* jav: mellet
2017. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2017. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát aki lusta kezdeményezni, annak meg kell vásárolnia valamivel a férfiak figyelmét.
2017. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de az általad csinosnak titulált darabok ugyanolyan ízléstelenek, mint a nagymellű párjaik. Tökmindegy, mekkora melleid vannak, ha köldökig ki van vágva, vagy ha egy csipkemelltartóban flangálsz, kis mellel is ugyanolyan botrányos.
2017. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz,akkor menj el addig toplessezni,amíg nem fáj a hátad.Legyél már kicsit élelmesebb,ahelyett,hogy itt nyavalyogsz!

Mondom nagymellű,de ducibb nőként.

2017. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Inkább örülnél, hogy nagy melleid vannak és nem olyan borsónagyságúak mint az enyém...

Pedig én mennyire örülnék, ha egyszer valaki megdicsérné, és most nem kifejezetten a melleimre gondolok, hanem az alakomra.

Még ha garbóban vagy begombolt télikabátban járkálsz is, nőnek néznek, én meg ha nem veszek fel push-up melltartót akkor előbb nézek ki nyaktól lefelé pasinak, mint nőnek!

2017. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jó nagy baromság amiket írsz.Soha nem rinyáltam neten mekkora a mellem,meg ki mit szól ehhez.Ha vékonyabb voltam,kisebb volt,most több vagyok,nagyobb ,és meg voltam elégedve mindegyik állapottal.Ha megdicsérték,elkönyveltem magamban,és kész.Pontosan neked hiányoznak ezek a beszólások,mert az önbizalmad a béka segge alatt van,és itt keresel erre igazolást.
2017. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
En pont leszarom, ki mit gondol. Vekony vagyok, vekony derekkel, de ehhez nagyobb, kerek C-s mellekkel, amikhez a paromon kivul senkinek semmi koze, pont ezert szerintem a kornyezetemnek, plane irodaba beteve proli fasziknak fogalma sincs rola, mert ugy oltozokodom, hogy egyaltalan nem latni. A szepseg ertek, nem fogom mutogatni minden szemmel kuro luzernek, mert nem erdemlik meg. Ha ezert aggszuz vagyok, hat ez van :"D.
2017. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!