Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a manót csináltok errefelé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a manót csináltok errefelé kollégák, kollegínák?

Figyelt kérdés

Mi volt a mai prodramotok?

Nekem edzés,csajokkal szauna,szoli,púpos tányér mennyei spagetti :)



#routine
2017. nov. 17. 23:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%
Írom a rohadt szakdolgozatomat meg ráírogatok itt gyakorin csajokra hogy befűzzem őket. Nem mintha nem lenne barátnőm, de megcsalt, aztán megengedte hogy visszaadjam neki, és ha már úgyis a gép előtt döglök az iromány miatt, itt írok rá a csajokra. De hát nagy dumás vagyok, csak összejön az egyik. 24/F
2017. nov. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

Próbálom feldolgozni, hogy én vagyok a Non plus ultra, minsen oka és következménye, eredete és vége.

Ezenfelül reggel értem haza, élvezem a több nap pihimet, takarítottam, kerestem ezt-azt a neten /ajándékok/, bringáztam egyet estefele, készülök holnapra, mert megyünk tuningoltatni a haver gépét, túrázunk is egyet utána.

2017. nov. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Miről szól a tézised?
2017. nov. 17. 23:15
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Borzalmasan sűrű munkanap, játék a gyerekkel, altatása után forró fürdő.
2017. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Heart of Darkness ***** válasza:
Dolgoztam, utána fociztam, hazajöttem és ettem. Azóta meg pihenek és szomorkodom.
2017. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Szabadnapom volt, szóval enyhén kényszres rendezgetése a tárgyaimnak, aztán csirke ebédre, kis takarítás, Jazz Jackrabbit, The Big Bang Theory, Family Guy, Tabukról tabuk nélkül a spektrumon, játék a macsekkal, magamban beszélés (nem őrültem meg, tudom hogy egyedül vagyok, csak jó lenne nem egész nap egy szót sem szólni), kis csokoládé, most zenehallgatás (Most épp Mr.Bean főcímdal megy, előtte a Mamushka az Addams Familyből és mire leírom bejött a Trónok Harcás "The bear and the maiden fair" dal a "Dzsémi kezét levágják egy Dzsémi Olivér karddal (hahahahahah bazinga) rész végéről)


Mi várható még ma? Fogmosás, recskázás most keresek rá alapanyagot (nem kell mindennap anyag hozzá, de ma ilyenem van), és remélhetőleg valami őrült álom, vagy ölelkezés az animámmal (álombeli nőalak), az jó érzést ad.


Holnap munka, alig várom, itthon nagyon unalmas, ott legalább kapok dícséreteket meg kis edzés is.

2017. nov. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%

Gyereket vittem oviba ,aztan vegaludtam adelelottöt. Ettem ,kivittem a kutyàt. Lonak neveket nézegettem.

Aztan gyereket rendeztem ,a pàrom hozta ma haza.

Szex. Most meg ismét a raktàrnàl ûlôk a kocsiba ,vàrom az àrut hogy indulhassak.

n25

2017. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

" Lonak neveket "


Az nem nehéz a lónak könnyű nevt adni: Ráró, Nyihogi, Fekete veszedelem, Miklós (nagyapám lovát hívták így).


És majd mondhatod, akkor amikor sokat nyihog a ló miattad, hogy "ma nyihogtattam a lovat" (imádom ez a szót, hogy nyihog)


Az a kár csak, hogy a macskánkat nem én neveztem el, pedig akkor FIGARO lenne a neve, tökéletes név egy kandúrnak a Figaro.

2017. nov. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

Államvizsgára sikeresen átnéztem 1 tételt a tervezett 10 helyett.. megnéztem az Időutazó feleségét (közben olvastam a tételt, de tényleg).

Vacsorára 2 májkrémes kenyeret meg egy tükörtojást ettem. A tervezett edzés elmaradt.

Kb fél órája sírtam, mert szorgalmasabbnak kéne lennem...minden téren.

2017. nov. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%

Kanca és Alma a neve ,de nem tetszik annyira ,aztàn lehet marad a név.

Kutyàm (Amstaff) -Zara ,(Pincsi) -Lédy.

Az én macskàm is kandur ,Herceg a neve.

2017. nov. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!