Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon kellemetlen szituba kerültem, kerülök?!

Figyelt kérdés

Szóval még nem volt barátom,nem is smároltam,bár most nem ez a lényeg.

A hétvégén láttam egy srácot,néptáncos és nagyon jól néz ki,szimpatikus.Szívesen megismerném,de nem tudok róla semmit,1x láttam és ennyi.

Viszont egyik osztálytársam szerintem ismeri,mert ő is néptáncol.Csak hát az olyan gáz,hogy oda megyek hozzá,hogy ki ő meg stb. stb.

Meg hát nem is igazán tudnám leírni,hogy hogy nézett ki,mert ugyanolyan ruhában táncoltak a fiúk:)


Viszont azóta is sokat gondolok rá,mert tényleg nagyon szimpatikus srác.Csak tanácstalan vagyok.

Beszélgettem ezzel az osztálytársammal és szóba kerültek a pasik,mondtam,hogy régóta nincs pasim.Azt mondta,ha gondolom beajánl néhány fiúnál...nem mondtam rá semmit,mert odajött más is és nem akartam,hogy ezt más is hallja.De el tudom képzelni a lányról,hogy tényleg mesél rólam néhány fiúnak.

Arra gondoltam,hogy lehet,hogy pont annak a srácnak is mesél rólam,akit láttam,végülis ugyanott táncolnak.


De b.sszus olyan bénának érzem magam...kinyomozni csak ettől az osztálytársamtól tudnám,de attól tartok,hogy kiröhögne,vagy elhülyéskedné...

Már nagyon várom egy barátra,ezért nem is bánnám annyira ha több fiút ismernék meg,mert jelenleg,hogy úgymondjam nem vesznek észre a fiúk a környezetembe.


Mit tegyek?

15/l


2010. máj. 31. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne félj megkérdezni, ha érdekel a srác.
2010. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha tetszik ne habozz, ha sokáig vársz akkor "lenyúlhatják" egy fontos van: el tudod vele képzelni? ha igen akkor mi akadálya van, hogy odamenj hozzá?:) rosszabb nem lesz tőle:)
2010. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!