Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnál a párodra, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnál a párodra, hogyha nem lenne hajlandó elmondani, hogy őt mik izgatják a szexben?

Figyelt kérdés
Beteges dolognak tartja és azt mondta nem szeretné elmondani. pár hónapja vagyunk együtt.
2017. nov. 18. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Én picit igen mert úgysem hiszem, hogy nekem bárki tudna olyat mondani amin meglepődnék vagy azonnal, elvből kizárnám. :)
2017. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát... végül is ő baja.
2017. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 AchromaticSmarties ***** válasza:
Pár hónap után szerintem még érthető, hiszen akkor még nem stabil a kapcsolat, fél, hogy kitudódik. De előbb-utóbb el kell mondania.
2017. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Igen, haragudnék, mert:

1. nem bízik bennem

2. nem lenne boldog a kapcsolatban hosszútávon

3. másnál próbálná megkapni


Ilyenre példa még nem volt, de ha lenne, akkor a saját viselkedésemen is elgondolkodnék, hogy miért nem meri elmondani.

2017. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem, én magam is megértem, hogy vannak olyan dolgok, amiket nem szeretne elmondani.

Hiszem, és tudom, hogy vannak olyan beteg vágyak, amik nem is baj ha nem hozzuk felszínre őket. Mert esetleg még illegálisak is, vagy annyira kivitelezhetetlenek és ha csak beszélünk és beszélünk róla, annál rosszabb a kín, hogy nem lesz belőle semmi.

próbálkozz azért, adj időt a dolognak, lehet nem is olyan durva dolgok, csak szerinte azok, és idővel ahogy mélyül a kapcsolat...

2017. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Carragher_x ***** válasza:
43%
Nem haragudnék, csak valószínűleg nemsokára szakítanék.
2017. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem haragudnék, lehet, hogy pont azt akarja, hogy "én" fedezzem fel ezt a titkos tulajdonságát.
2017. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez furcsa azért. Kezd el kérdezgetni a legdurvább dokgoka azt reméljük felnevet azt elmondja. Kb így: mivan szereted se gből szájba, vafy dugjak dilot a popodba? Bejönnek a shemale lányok vagy mit titkolsz? Régen láby voltál vagy mi van a kaki pisi szex az igazi?
2017. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!