Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Egy ilyen problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy ilyen problémát az ismerkedés melyik szakaszában kéne elmondani nektek?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy nagyon lógnak a melleim, az alábbihoz hasonlóan (csak nekem valamivel nagyobb méretű):


[link]


Ez már a nagyon csúnya kategória és emiatt komplexusos vagyok és félek ismerkedni, mert attól tartok, ha ezt valaki meglátja, egyből rosszul lesz.


Egy ilyen dolgot mikor kéne elmondani? Nyilván érdekes lenne első randin ezzel nyitni, de az sem jó, ha nem mondom és majd az első szexnél lankad le neki, amint leveszem a melltartóm.


2017. jan. 24. 11:27
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem mond el rögtön az elején!
2017. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
54%

Teljesen felesleges ezen agyalni, a legtöbb férfi már az előtt tudja, hogy mit fog találni a melltartó alatt, mielőtt sor kerül az első vetkőzésre. Teljesen mindegy, milyen rafinált fehérneműket hordasz.

Főleg, ha egy kis tapizás is volt előtte, és fel tudta mérni a terepet.


Na jó, akkor nem, ha te leszel az első nője, vagy nagyon nincs még tapasztalata, de gondolom nem egy 16 évessel randizol.


Ha komplexusos vagy miatta, akkor beszélj vele az első szex előtt, hogy te a melltartódat vagy trikódat szeretnéd fennhagyni. Ha fontos vagy neki, nem fogja erőltetni, hogy vedd le, idővel pedig te is ellazulsz annyira, hogy majd leveszed magadtól.

2017. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
30%

Ez attól is függ, hogy hány éves vagy, illetve van-e gyermeked.

Nekem szülés/szoptatás miatt ereszkedtek meg nagyon a melleim és voltak komplexusaim miatt az ismerkedés során.

Egyszer fordult elő, hogy már előre felhoztam, és a férfi, akivel ismerkedtem, biztosított róla, hogy felnőtt ember, tisztában van vele, hogy néz ki egy érettebb nő teste.

Később már nem tartottam szükségesnek, hogy beszéljek a komplexusomról. Amikor a párommal először volt szex, éreztem, hogy picit csalódott, de ettől nem szűnt meg a vágya. Később beszéltem neki a komplexumról, megértette, elfogadta. Különösen azért, mert neki jóval több komplexusa van, mint nekem, tehát át tudja érezni, milyen az, amikor valakit zavar a saját teste.

2017. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
13%
Nem ismerem a tempodat, milyen gyorsan akarsz lefeküdni vele? De ha annyi belefér, hogy elhivod magadhoz egy rövid látogatásra (pl mozi elött) és akkor ne vegyél fel melltartot. Ugy láthatja nagyjábol. 10 perc mulva meg átöltözöl. (azért ennyi kreativitásod lehetne!)
2017. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
26%
Ha tényleg így néz ki, és tényleg nagyon zavar, akkor érdemes megfontolni a plasztikát.
2017. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
30%
Üdv a klubban. Nekem is így lóg, csak nagyobb. Az biztos, hogy soha nem fogok levetkőzni senki előtt.
2017. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 Noblesse Oblige ***** válasza:
88%

Megértem az aggodalmat, az én testemben semmi szép nincs. Hát persze, hogy a melleim sem kivételek ez alól.

De én úgy voltam vele, hogy sajnos nem rejtegethetem és jobb ha előbb tudja meg mint utóbb. Így első szexnél rendesen levetkőztem és lestem a reakcióit... de végül nagyon odavolt értük :)

Szerencsés vagyok!

2017. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

3.: nincs gyerekem, huszonéves kor első felében járon, ezért is érzem annyira nem nornálisnak ezt


5.: jó lenne, ha volna annyi pénzem, de egyrészt még tanulok, másrészt akkor meg a műtéti hegek lesznek ott egy életre és ki tudja, hogy sikerül

2017. jan. 24. 11:44
 9/52 anonim ***** válasza:
64%
"Üdv a klubban" #6! Az alaptalanul komplexusos nök klubjában?
2017. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
7.: az tényleg jó, ha odavolt értük, de ha épp összetalálkozok egy olyan sráccal, aki ettől rosszul van és levetkőzésnél egy ilyen undorodó reakciót látok, nem tudom, hogy tudnám azt a megalázottságot feldolgozni és utána viszont tényleg senkivel nem mernék ismerkedni
2017. jan. 24. 11:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!