Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődött mert mondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött mert mondtam hogy fogyjon le. Nem beszél velem, most a születésnapi ajándékját sem fogadj el. Ötlet?

Figyelt kérdés

22 éves lett ma a barátnőm, kettő napja mondtam neki, de szép, normális megfogalmazásban hogy szerintem kicsit fogyhatna. Hozzátettem hogy segítek neki amiben csak tudok, sétálhatunk, futhatunk, biciklizhetünk, konditerem, bármi. A konditermet azért javasoltam mert mégis jobb mintha az utcán futnánk és kellemetlenül érezné magát ha látják vagy nem tudom.

Mivel együtt élünk, mondtam neki hogy a kaját is meg lehetne oldani, kevesebb tészta, krumpli, ilyemsi. És több zöldség. Nincs csoki, mert szereti és fogyasztja is ritkán.

Mondtam neki hogy ötletelhetünk ezen még, és mivel húst meg sok olyan kaját fogyasztok általában amit pont fogyókúra időszakban nem ehet, ezért mondtam hogy én is változtatok ezen. Nem fogok direkt előtte enni csokit, vagy bármi olyat amit nem ehet. Tehát kussolok és megeszem amit készít.

Azóta nem beszél velem, hanyagol, kerül, inkább kimegy a szobából, lemegy az emeletről, stb.

Ha kérdezem, sokadikra kinyögi hogy nem, vagy azt hogy menjek el, menjek fel.. ilyeneket.


Vettem neki ajándékot szülinapjára, amit persze alig találtam az országban..tudtam hogy az tetszik neki, kinézte magának. Még kérdést is írtam ki ez miatt ide, de végül találtam.

Meg virágot, azt is alig tudtam összehozni hogy vasárnap legyen, olyan ami nem fonnyadt..elrejteni hogy ne lássa meg..stb..

Meg csokit vettem, boldog szülinapos milkát. Persze, már leesett hogy ezt talán nem kellett volna.


Na akkor pár szót róla is:

Hisztis, akaratos, 163-165cm és amikor ideköltöztem 90 kg alatt volt, eskü úgy még csak "husis" volt, de most túl van a 110kg-n. Egy év sem telt el azóta.

Az elmúlt két hónapban csak azt hallom hogy: "ezt is kinőttem".. ilyen aranyosan szokta mondani ha kihízott valamit.

Volt tavasszal egy farmer nadrágja amit övvel használt, mert leesett volna róla..(bár azt sem értem minek vette meg, ha nagy volt akkor rá. Talán tudta hogy "belenől"..)

Na most az a gatya rá sem megy rendesen, szenved vele egy-két percig, behúzza a hasát..és végül recsegve rámegy. A cipzárját elől nem is bírja felhúzni, úgy néz ki benne mint egy töltött káposzta.


Ne értsetek félre, de ez így nem jó. Elkényelmesedett nagyon. Ha így halad, és még hisztizik is akkor dobom.

Több mint másfél éve vagyunk együtt, de akkor sem fogadható ez el..

Amúgy is vannak más problémák is ebben a kapcsolatban, lehet olvastátok is már..Facebook függő a barátnőm címmel írtam ki.. És mai napig is az..


Én is kb. olyan magad vagyok mint ő, talán 2-3 centivel vagyok alacsonyabb, de nem haladom meg a 60kg-t.


Vélemény ?


2017. nov. 19. 11:11
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha hisztis, akaratos, és nem tetszik, ahogy kinéz, akkor szakíts vele.


(Azt jól olvastam, hogy azt mondod, nem lehet fogyókúra alatt húst enni?)

2017. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Nyafog ha valamit kell csinálni, meg mindig azzal jön hogy "neked is ugyanannyi idő lenne megcsinálni". Meg szerinte nincs olyan hogy női munka.

Irodai munkája van, napi pár óra, hamarabb hazaengedik őket..de mondjuk a fizetés is kevés. Van hogy egy-két napot nem is kell bemenjen a héten.

Ha dolgozik, ha nem, akkor is max a boltig sétál el..ami 10perc..útba esik szinte, amikor jön haza a munkából.

Aztán egésznap döglik, telefon..

2017. nov. 19. 11:15
 3/46 A kérdező kommentje:
De lehet, csak ha jól tudom csirkemellett, meg főtt húst..és azért mondtam hogy én is felhagyok a szokásaimmal mert rohadtul nem ilyen húst szoktam enni..hanem olajban sültet..stb.
2017. nov. 19. 11:16
 4/46 anonim ***** válasza:
72%
Azt hittem, 60-70 kozotti csaj es csak te hisztizel, de a 110 kilo nagyon durva, mar boven orvosi eset.
2017. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
73%
Ja, noi munka tenyleg nincs.
2017. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
70%
Továbbra is azt mondom, hogy szakíts vele. A hízása csak egy dolog, de másban sem tetszik neked.
2017. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Dehogyis, bőven jó lett volna az is ha tartotta volna a 90kg alatti súlyát.
2017. nov. 19. 11:18
 8/46 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen embertol ne varj semmit. Ez csak dagadni fog tovabb, es mindenki gonosz szemet lesz, aki nem sajnalja az "allapota" miatt, hanem felhivja ra a figyelmet, hogy baromi egeszsegtelen es meg ronda is lett, mert akaratgyenge es konnyebb magat sajnaltatnia, hogy "jaj, kinottem", mint cselekedni. Nem is tudom, hogyan tudsz meg hozzaerni. Nem gusztussal, hanem fizikailag kivitelezni...
2017. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Női munka nincs ?

Valóban nincs nálunk, mert én kellett megvarrjam az alsóm, a pólóm..mindent..ő addig telefonozott..

Jó, mi ?

2017. nov. 19. 11:19
 10/46 anonim ***** válasza:
94%
Ő eddig csak azért nem dobott ki téged, mert akkor nem lenne hol laknia. Nem nagy fenyegetés neki, hogy otthagyod, rádnézni is utál.
2017. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!