Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kitartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a kitartott életmódról?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, amikor a nő nagyobb részt érdekből (tehát nem kell, hogy konkrétan taszítsa az illető, de lehet, ha nincs annyi pénze, akkor nem pont őt választja) van együtt a párjával.

Nem ilyen életet élő nő vagyok, nem ezért "védem" őket. Csak sajnos a mai világban olyan nehéz önerőből megteremteni bármit is, ha az ember kb a nulláról indul.

Tanulni, mellette dolgozni, majd dolgozni, mellette megint tanulni, csak hogy idővel jobb lehetőségei lehessenek. Aztán eljut oda, hogy végigdolgozta a fiatalságát, hogy bebiztosítsa a nyugdíjas éveit, ami aztán vagy sikerült, vagy nem.

Ellenben ezek a nők meg bekerülnek egy életszínvonalra nulla munkával, tanulással, ami ha semmi nem jön közbe, kitart életük végéig, vagy ha nem, maximum továbbállnak, mikor már szép kis összeget gyűjtöttek ahhoz össze, hogy a 30-as éveik közepe felé jobb színvonalon éljenek önállóan, mint azok, aki tanultak és dolgoztak egy ledolgozott élet után.

És lehet mondani, függ az ember a partnerétől, sajnos egy rendes párkapcsolatban is sokszor függenek a felek egymás fizetésétől, a dolgozó meg a munkaadójától, vállalkozni meg nem állhat neki mindenki, nem mellesleg a vállalkozó is függ a piactól...


(itt olvastam egy kérdést, az ihletett)


2017. nov. 19. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

"Csak sajnos a mai világban olyan nehéz önerőből megteremteni bármit is, ha az ember kb a nulláról indul. "

A férfiaknak nem ugyanolyan nehéz? Vagy nekik milyen alternatívát kínálsz?


"mikor már szép kis összeget gyűjtöttek ahhoz össze, hogy a 30-as éveik közepe felé jobb színvonalon éljenek önállóan, mint azok, aki tanultak és dolgoztak egy ledolgozott élet után. "

És ki akarna utóbb egy ilyen nővel élni?

2017. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen életmód általában mindkét félnek megfelel, tehát nincs miről beszélni. A férfit sem kényszeríti senki, hogy eltartsa a nőt, saját döntése, innentől pedig senkinek semmi köze hozzá.
2017. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ferfikent en megertelek :D Ha no lennek en is ezt csinalnam ne viccelj. Ugy elsz mint egy gyerek, semmi dolgod cserebe kapod a dolgokat. Milyen konnyu neked. En is nokent erre mennek, persze maximalizalnek meg romantikaznek biztos hogy majd jon egy jokepu okos helyes gazdag fiatal pasi de ha nem akkor a gazdag is jo lesz mi? :) Van ez igy. Ha neked jo csinald.
2017. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenki csinalja azt, amit akar, amig mast nem bant vagy korlatoz vele.
2017. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Igazából ezt azoknak kell tudni, akik a kapcsolatban vannak. Ha a férfinak megfelel az hogy kitartja a nőjét, (meg aztán később lelép a leakasztott gyerektartással meg a tulajdon felével) cserébe meg van szex, akkor legyen, ő tudja.

Mondjuk én ilyen férfi biztos nem leszek. De nekem nem is célom a nagy karrier, fontosabb a több szabadidő ,meg a nyugalom, szóval az aranyásókat alapból sem vonzanám be.

2017. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ellenben ezek a nők meg bekerülnek egy életszínvonalra nulla munkával, tanulással, ami ha semmi nem jön közbe, kitart életük végéig, vagy ha nem, maximum továbbállnak, mikor már szép kis összeget gyűjtöttek ahhoz össze, hogy a 30-as éveik közepe felé jobb színvonalon éljenek önállóan,"


Ez baromi kis %-ban érvényesül csak. Először is, akik kitartottak, csak addig kellenek, amíg fiatalok és szépek. Amint kicsit is idősebbek lesznek, jön helyettük más.

Utána pedig a földön találják magukat, mert annak a férfinek, akinek van esze, nem vesz feleségül szerződés nélkül olyat nőt, akit csak dugogat.


Tehát fiatal éveiben dugja egy idősebb gazdag pasi és 30-40 között pedig egyedül marad pénz, tudás és minden nélkül. Akkor már a szépsége sem lesz meg, hogy könnyen találjon magának ismét ilyen pasit.

2017. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megkeresek egyedül is bőven 2 átlagbért, nem lenne probléma, ha a párom még tanulna, és emiatt nekem kellene állnom a költségeket.


Az egy másik kérdés, hogy ezt akkor tenném meg, ha tudnám, hogy velem marad azután is, hogy lediplomázott, nem pedig "jaj, én még élni akarok" felkiáltással köszönné, hogy mostantól egyedül is elvan, és lelépne.

2017. nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát biztos kényelmes. Tök jó lehet egy rusnya öregembertől függni, és egész nap mosni-főzni-takarítani hogy ne kelljen dolgozni. Aztán ha megunja akkor vagy ad valamennyi szánalompénzt vagy nem.


Az én párom is szeretné hogy ha majd olyan jól keres akkor én ne dolgozzak, én viszont ezt úgy érezném hogy akkor teljesen uralkodhat felettem, és ha valami nem tetszik mégcssk nem is szólhatok, mert ha kirak akkor bahhatom... Jó, nem ilyen, de az érzés ez lenne, magyarul nem fogok belemenni! Vagyok annyira életrevaló hogy megtudjak élni magam is. Valamint kell valamit csinálni, a főzéssel senki nem hagy nyomot maga után, legfeljebb egy szánalmas kis szürke pont marad a családfán. (a munkámmal ha úgy tetszik alkotok, az emberek szeretik, s ez mindennél többet ér)

2017. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!