Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek/csináljak a férjemn...

Mit vegyek/csináljak a férjemnek karácsonyra? Ebben a helyzetben még nehezebb.

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy a férjem nagyon jól keres,mindenünk/mindene megvan,ezért egyáltalán semmi ötletem nincs.Jelenleg a kislányunkat várom december 27.-re ezért nem dolgozom,pénzem sincs,csak amit ő ad,de olyan ciki lenne abból a pénzből bármit is venni,meg ha vennék sem tudom,hogy mit,mert tényleg mindene megvan.Ami eszébe jut,hogy esetleg most kell egy új telefon,tv,ing,drága óra,bármit meg tud venni,csak ki kell gondolnia mit akar,ezért nekem még nehezebb a dolgom,mert nincs elintézve az ajándék egy drágább inggel,vagy borotvával.Valakinek valami ötlet,hogy ő mit csinálna?lehetőleg saját kézzel készítettet szeretnék...
2014. dec. 1. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan rossz, hogy ennyire nem ismerik egymást a felek... Oké, hogy mindene megvan, de ha igazán ismered és figyelsz rá, akkor úgyis tudsz neki valamit..


Most mi hiába írunk itt akármi, mert annyira különbözőek az emberek, lehet a te férjednek az nem jó.


Pl. most írhatnám, hogy egy jó üveg drágább bor abból, amit szeret.. Mert az én férjemnek pl. az örömet okoz mindig, mert imádja az aszút és lehet olyat venni neki belőle, akár 5 ezer forintért is, amit magának nem vesz meg, hiába keres 600 ezer forintot. De ha a tied meg nem, akkor ez nem segítség.


Vagy pl. a férjemnek van hobbija, amihez tudok venni valamit. Vagy van kedvenc együttese, amik rendszeresen adnak ki gyűjtői kiadásban régebbi albumokat, remastered albumokat, új vinylt...


Érted... Nem igaz, hogy ennyire semmit nem tudsz.. Valamivel örömet lehet okozni bárkinek, csak ahhoz ismerni kell.

2014. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szereti a sütiket,de azt állandóan sütök neki,ami a hobbija,ahhoz mindene megvan,meg mostanában azt is hanyagolja,jelenleg kitalálta,hogy nagyon drága órákat fog gyűjteni,de nekem meg nincs 30-40milliom egy órára,mert mint említettem ő tart el,nagyon szeretett volna már családot,de a kislányunk is érkezik nemsoká,szóval nincs olyan nála,hogy vágyik valamire,de sajnálja rá a pénzt,ezért nehéz nagyon
2014. dec. 1. 18:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy "sajnálja rá" a pénzt, hanem esetleg eszébe sem jut, vagy nem is tudja, hogy van olyan. Na mindegy, nem érted a lényeget. Az ajándékozásban ez a szép, hogy ezt kideríti az ember és meglepi vele a másikat. Nem idegenektől várja el, hogy azt írják neki a neten, hogy vegyél neki egy könyvet, vagy egy nyakkendőt.
2014. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki akkor élmény ajándékot. Tudom jön a pici de ezeket 1 évig általában fel lehet használni. Pl páros mozijegy,páros masszázs, de a legjobb pl egy gokart pályára szóló bérlet vagy élményautó vezetés ahol luxusatókat próbálhat ki,vagy igazi forma1-es pályán. Vagy ha egyik se akkor nincs semmi hobbija? Most nem festészetre gondolok de például ha szeret játszani gépen akkor streamen lehet ajándékozni játékokat vagy konzolos játékokat, vagy pl ha szeret barkácsolgatni valami makettot amit szerelgethet,esetleg szerszámkészlet.
2014. dec. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy Svájcban dolgozik és 3és fél hetente jár haza 4napra,szóval mikor itthon van,csak velünk foglalkozik.Talán a legjobban annak örülne,ha már mennénk mi is,de ameddig a pici nem lesz meg,én nem merek kiköltözni...tehát a sok munka miatt a hobbi kilőve. :/
2014. dec. 2. 11:57
 6/7 anonim válasza:

Vegyél különböző, elegáns borítékokat, és egy szép dobozt, amibe beleférnek. Olyat, ami inkább letisztult.

A borítékokat feliratozd, mindegyik kezdődjön így:

Nyisd ki, ha .... --> különböző alkalmakra írj neki leveleket. Lehet hosszabb vagy rövidebb, a lényeg, hogy szívből jöjjön. Akár fotók is lehetnek benne.

Ötletek:

Nyisd ki, ha

- hiányzom

- unatkozol

- motivációra van szükséged

- nem tudsz aludni

- szeretnéd megbecsültnek éérezni magad

- rossz napod van

- haragszol rám

- haragszom rád

- születésnapod van

- távol érzel magadtól

- nem tudsz dönteni

- féltékeny vagy

- nevetni szeretnél

- tudni akarod, mennyire büszke vagyok rád

- éppen visszaértél Svájcba

- a kedvenc csapatod (beilleszt) veszített

- beteg vagy

- boldog vagy

- szeretnél hallani egy történetet rólunk

- szeretnéd tudni, miért szeretlek

- összevesznénk

- elfelejtetted az első találkozásunkat

stb.

Ha tudsz angolul, ötletek: [link]

2014. dec. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolso,nagyon szepen koszonom,ez nagyon tetszik!!!!biztosan neki is fog,csak felek,h kibontja mindet olyan kivancsi lesz,de azert megcsinalom :) koszonom!!!
2014. dec. 4. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!