Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti ezek közül a darts-ok...

Ti ezek közül a darts-ok közül melyiket ajánlanátok karácsonyra, ajándékba a férjemnek?

Figyelt kérdés

[link]


Teljesen tanácstalan vagyok ez ügyben. Ahol én lakom ott nincs ilyen üzlet, tehát mindenféleképpen interneten kell megrendelnem, de fogalmam sincs, hogy mi számít jónak. Gagyit nem szeretnék, és max 15 ezer ft-ot tudnék rá áldozni. Digitális legyen, vagy sima? Házi használatra lenne, családdal barátokkal, de azt sem túl sűrűn. Ti melyiket ajánlanátok?

Előre is köszönöm a segítséget!



2013. dec. 6. 13:20
 1/4 anonim válasza:

[link]

Én most ezt a nyilat használom. A rendelésnél kicsit féltem az olcsó ára miatt. A nyíl teste nekem tökéletes szép vékony

és jól tapad, viszont van egy nagy hátránya ezek pedig a szárak.Ezért rendelésnél rendeltem hozzá még külön 6 rövid gripper II típusú szárat. De ezeket is gyorsan szétdobtam.

Tollat sem árt rajta időnként lecserélni.

Sajnos csak erről a nyílról tudtam információkat adni. De 15 ezer ft-ért már nagyon jó nyilakat lehet venni

2013. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi ma vettünk a tesco-ban egyet 3000Ft-ért, ami korábban 7000Ft volt..

Jó nem egy húde profi, viszont néztem egyet ami 10.000Ft és totál ugyanaz az elektronika van benne (ugyanazokkal a játéktípusokkal, teljesen azonos kialakítással, gombok elhelyezkedése, a kijelző is ugyanaz stb). Csupán annyi a különbség, hogy a szélső dobómező ami nem ér pontot az szélesebb.


Igazából ami itt a lényegi különbség lehet az a komolyabb elektronika. De ha abból indulok ki, hogy a 7000ft-os amit most 3000ért adnak, teljesen ugyanaz, mint a 10.000Ft-os, és a drágábbaknál is csak annyi különbséget találtam, hogy több féle játéktípus található benne, akkor az nem ér meg plusz 8-10.000Ft-ot.


Nálunk két tesco is van, és a héten a másikban is voltunk ott 4500-ért láttuk a korábban 10.000-ért árult táblát. Aminél az a különbség, hogy kinyitható eleje van és van benne darts tartó, meg pár játéktípussal többet tud. De a legnépszerűbb játéktípúsok (ezek amiket leginkább játszanak a szórakozó helyeken) abban is benne vannak amit mi vettünk.


Voltunk ma egy másik nagy bevásárló központban is, ott is ilyen 3000-3800Ft-os áron volt egy másik típus, de annál sem volt semmi lényegi különbség.


Tehát, csupán ennyire vannak túlárazva ezek a termékek. Először adják 10000-ért meg 7000ért, aztán már kevesebb, mint a feléért is kirakják akciósan.


Ha még holnap elmész valamelyik tescóba, akkor lehet, hogy ott is kapsz a 10.000Ft-osból 4500ért, annál azt hiszem, hogy nem 6db nyíl hanem több talán 12 van, de ebben sem vagyok biztos.

Az egyetlen biztos különbség, hogy nem 16 játékvariáció van benne, hanem huszon valamennyi. Ahol ma voltunk ott nem volt csak ez a 7000Ft-os 3000-ért, amúgy megvettük volna a 4500-ast csak nem akartunk átmenni ezért a város másik végébe.

2013. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt a 10.000Ft-os amit 3.000-ért vettünk a Tescoban. Az akciós újságban 3690-ért hirdetik, de mi 2990-ért vettük. Nem tudom, hogy miért, de nem is kérdeztem. :)

[link]


Sőt ha megnézed az oldalt, akkor még drágábban is megtalálható ugyanez csak máshol árulják. Egyik helyen 10000 a másikon meg 15000 ugyanaz a tábla. Kész vicc.

2013. dec. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ráadásul megnéztem a leírását, ott van mellékelve. Szinte teljesen ugyanaz, mint a tescosnak. Az ábrák ugyanazok és a játékleírások is. Csupán az jóval többe kerül.

Ahogy elnéztem az oldalon találhatóakat, ott csak a 20000 Ft felettiek amik jobbak. A többi csak nagyon minimálisan tér el egymástól.

2013. dec. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!