Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ciki, ha egy lányon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ciki, ha egy lányon mindig ugyanaz a ruha van? Megjegyzitek?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs sok ruhám, 5 pulóver, kb ugyanennyi nadrág (2-t hordok, mert 3-nak le kéne vágatni a szárát), két pár csizma, egy szövetkabát.

Pólóim vannak, azokat minden nap cserélem, de ebben a fagyban azt úgyse látja senki.


Azt tudom, hogy a nők megjegyzik, sőt, sokan be is szólnak, bár gimi óta nem nagyon fordul elő (igen, tudom, ennyi év elteltével már elérhettem volna egy stabil anyagi helyzetet, de még tanulok)


23N


2017. nov. 19. 19:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Először is a gimi már rég volt, felejtsd el ami ott volt.

nem születik mindenki gazdagnak, nincs semmi baj azzal ha kevés ruhád van. Szerintem sok lány van akinek csak ennyi ruhája van.

Ha megtetszel egy férfinak, nem fogja érdekelni, hogy hány pulcsid és pulóvered van.

2017. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez egy tökéletes minimál ruhatár.


2 nadrág, 2 pulóver, 1 kabát szettel már bőven el lehet lenni úgy, hogy sosem koszos a ruhád, mindig van mit felvenni, amíg a többi szárad (a napi cserés ruhákat, mint a fehérnemű, vagy a felsők most nem számolva)

2017. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem gyakorlatilag 3 ket ajtos szekreny se eleg (ez mar betegseg sajnos), de megsem hordok ennel tobb ruhat. Szerintem ez teljesen oke. Mondjuk hasznalhato nadragbol lehetne meg 1-2, de egyaltalan nem gaz. Pulcsit en se hordok tobbfelet a hetkoznapokra, pedig halmokban allnak... Egyebkent szivesen odaadnam valakinek, amiket nem hasznalok, de nincs senki ismeros, akire jok lennenek, kidobni meg sajnalom csak azert, mert nem hordom, mert semmi bajuk, van olyan, ami sose volt rajtam, csak megvettem. Amit hordtam az is ujszeru, mert vigyazok a cuccaimra.
2017. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2017. nov. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!