Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hosszabb távon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hosszabb távon működhet ez a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Randizgatok már egy ideje,egy 18 éves lánnyal.28 éves vagyok,és a tíz év korkülönbség miatt aggódok picit.

Ráadásul a szüleinek is be szeretne mutatni,attól is félek kicsit,hogy ők mit mondanak majd.


Szerintetek ekkora korkülönbséggel működhet egy kapcsolat?



2017. nov. 21. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Én 34 vagyok az asszony 9 évvel fiatalabb. És nagyon jól működik.
2017. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem.Ehhez a csajnak nagyon szűk látókörűnek kell lennie.
2017. nov. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

10ev talan... most nem gaz max kesobb

Nekem a 20ev kulonbseg nem mukodott

2017. nov. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Működhet, attól függ, hogy milyen személyiségű a lány. Mondjuk, ha lenne egy 18 éves lányom, és odaállítana egy 28 éves sráccal, valószínűleg szétvágnám a gyereket. :D


Én 27 évesen rengeteget dolgozok 16-19 éves lányokkal és sokszor fáj a felfogásuk. Bár a mai fiúknál sokkal szívósabbak, és értelmesebbek, szóval emiatt gondolom ők idősebb férfiakra vágynak. Nekem a 16 éves lány mondta múltkoriban, hogy 26 év alatti szóba se jöhetne nála. Jó, mondom, akkor én most megyek el innen. :D Ezen azért kiakadtam, mert 16 évesen szerintem még mással foglalkozzon. De mindenesetre tisztelendő, hogy nagyon sok ilyen idős lány dolgozik iskola mellett, és bizonyos dolgokat jól fognak fel. De azt számítsd bele, hogy ők még gyerekek hozzánk képest. Rengeteg minden változhat még 2-3 év alatt bennük. Én 18 voltam, amikor összejöttem a 15 éves barátnőmmel, és 7 év után mentünk szét, mert mire én 25 lettem, ő 22, teljesen máshol álltunk gondolkodásilag. Pedig még ő igen csak az értelmesebb réteghez tartozott. Sajnos akkor kezdett előjönni az a dolga, hogy nem élte ki magát. Elengedtem. Szóval ha ezzel tisztában vagy, akkor hajrá.


27F

2017. nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem azon a két számon fog múlni, hogy működik-e vagy sem.

Bár ilyen hozzáállással lehet, hogy felesleges is belevágni.

2017. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Manapság nem divat ezt tudni, de tartós kapcsolatban ideálisnak mondható a 6-10 év korkülönbség. 50 felé közeledve ugyanis így sokkal kevésbé gyötri meg a kapcsolatot a nő libidóvesztése. Persze ettől még a szülők nem lesznek elmosva, amikor megtudják, hogy az ő egy szem kislányuk egy kivénhedt csatalóval kavar.
2017. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Énszerintem működhet. Amúgy hallottam egy olyan sztorit, hogy a pasi valamivel idősebb volt a csajnál szintén, és akkor együtt letagadtak 2-3-4, nemtom, mennyi évet a pasi életkorából, hogy ne akadjanak ki annyira a csajnak a szülei. A csaj talán valami 17-18-19 volt, a pasi meg szerintem 27, és talán 24-nek mutatták be? Már nem tudom. De így a szülők mindenképpen elfogadták, azt nem tudom, mi lett volna a reakció, hogyha az eredeti életkorát mondják a pasinak. De így együtt maradtak, így megfelelt nekik. Amúgy nem feltétlen szép dolog, mert picit becsapás, de szerintem ennyi belefér, hogyha nagyon ragaszkodnak valamihez a szülei a csajnak, és ilyen nagyon keményen pl elítélnek dolgokat, pl számukra túl nagy korkülönbséget. És akkor erre talán annak a párnak szüksége is volt. Így a csaj is, mert fontos volt neki, hogy a szüleinek bemutathassa a barátját, szóval ő is be tudta mutatni, és a szülők is elfogadták a döntését, a szíve választását. Szóval így nem kellett a pasit eltitkolni, meg rejtegetni, és akkor így mindenki boldog, és nyugodt volt:)
2017. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!