Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer meg fog szűnni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer meg fog szűnni a szorongás a nők közelében?

Figyelt kérdés

Nem minden nőnél persze, csak annál akivel randizni szeretnék.


Nemrég megint úgy jártam, hogy beszélni szerettem volna vele, de egyrészt nem mertem másrészt rosszul is lettem: egekbe szökött a szívverésem és percekig írni sem tudtam úgy reszkettek a kezeim.



2017. nov. 22. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze, nőlj fel és minden okés lesz
2017. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
De béna vagy. :D Én nem sokára 100 km-t utazok egy randiért a nőhöz és nincs tele így a gatyám.
2017. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ha nem vagy túl szèp, akkor örökre megmarad. Sajnos jól ismerem ezt.
2017. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Diavolino44 ***** válasza:
91%

Nah akkor a ket sutyerak pahaszt valaszolot felejtsd el.


Ez nem fog elmulni, de mersoklodni fog. De nem attol, hogy idosebb leszel, hanem mert kapni fogod a visszautasitasokat, s egy ido utan nem fog erdekelni. 10 evvel ezelott te atya uristen, ha odamentem egy csajhoz, majdnem elajultam. Tobb szaz visszautasitas van mogottem, most egy picit kellemetlen, foleg ha bunko az elutasitas. De kulonosebben nem erdekel.

Menj oda ahhoz aki tetszik, s szolitsd meg, s mond hogy izgulsz, mert meg sose csinaltal ilyet. A nok tobbsege segiteni fog, nyugi, nem hiszem, hogy ossze fog jonni veled. De gyakorlasnak jo lesz, amig a panikszeru tunetek nem jelentkeznek.

2017. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%

Gondolj arra kérdező, hogy egyszerre 3-4et meg tudsz belőlük verni.

31/f

2017. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez csak rutin kérdése. De ehhez az kell, hogy minél gyakrabban minél több randid legyen, illetve minél többet kommunikálj neked bejövős lányokkal. Mert ha csak alig néhány alkalom van több év alatt, akkor rástresszel az ember, mert úgy érzi hogy tétje van, meg nem tudja, hogyan hódítsa meg a nőt.

Ellenben aki már mondjuk túl van vagy 20 vagy több randin, és sok neki tetsző nővel kommunikált, az már lazábban, természetesebben tudja kezelni a dolgokat, és nem parázik.

2017. nov. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

@1

NőLj fel.... :'D

2017. nov. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mihelyt nem emeled őket magad fölé és nem idalizálod őket a mennyekig, hanem rájössz, hogy pontosan olyan emberek, mint te magad, ugyanolyan értékekkel, hibákkal, erősségekkel, gyengeségekkel, akkor el fog múlni.
2017. nov. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!