Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, igaz az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, igaz az, hogy mi férfiak valóban mind akarunk gyereket, még ha kérdésre be se vallanánk esetleg?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenki akar. Én szeretnék.
2014. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te a saját kérdésedre nem mersz saját magadnak válaszolni, hogy itt kérdezősködsz? :D
2014. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én is akarok és nem szégyellem bevallani
2014. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ha akarnék akkor talán "bevallanám", de mivel ennek az esélye egyelőre szinte nulla, sőt a mínuszban mozog így nincs is rá szükség.
2014. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Írok egy ilyen választ is, hátha holnapra lemegyek 70% alá. A cél a 8%, mert 9%-osat láttam már... :)
2014. máj. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem,van aki megvan anélkül.
2014. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát régóta mondogatják nekem,hogy majd ha lesz nekem is gyerekem...blablabla...

Nem látom esélyét még egy párkapcsolatnak sem egyenlőre,és mivel még nem is volt így aztán egyre nehezebb is a dolog.Valamelyik nap is feljött a téma családban,én meg mondtam hogy tőlem biztosan hiába várnak ilyesmit,egyhamar nem lesz ilyen. :D

22/F

2014. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Guys, vonatkoztassunk el a csajoktól vagy hogy van-e épp párkapcsolatunk.

Csak annyi a kérdés, hogy lehetőség szerint ti úgy képzelitek el az életetek, hogy abban van gyerek vagy nem.

Tudom, hogy ki lehetne térni a nőkre a témában, de ne tegyük. Tételezzük fel, hogy mind megtaláljátok azt a nőt, akivel jól megvagytok hosszabb távon is.

2014. máj. 6. 10:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Akar a rövidnadrágos rossz fene...se időm, se türelmem, se fölös 11 milliárd dollárom nincs hozzá, amibe egy ilyen kis tündérnek a felnevelése kerül.

Sz'al kell a gyerek a francnak.

2014. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én értem ezt az anyagiak oldalt is, de ha teszemazt jobb munkád lesz, jobb megélhetésed és nem ez lesz adott esetben a legfőbb szempont, akkor mit mondanál?
2014. máj. 6. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!