Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szabad olyat kérni egy lánytól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad olyat kérni egy lánytól hogy ne sminkelje magát?

Figyelt kérdés
Még nagyon a kapcsolatunk elején vagyunk ezért nem nagyon merek szólni neki hogy sokkal jobban tetszik az arca ha nincs rajta kence. Reggel mikor felkelek,percekig nézem a gyönyörű arcát. A szeplőit a gyönyörű pórusait a repedezett ajkait. Nekem ezek nagyon tetszenek.De amint felkel rögtön kikeni magát. Úgy is szép persze de a természetes szépsége jobban tetszik. Persze tudom ha megy valahova normális hogy kifesti magát de legalább otthon lenne természetes. De félek neki erről szólni.

2017. nov. 25. 21:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérni bármit szabad, max. nem érdekli majd.
2017. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%

Horváth Csárli maga az?


"Hájazaki széjp az regge' is széjp"


Igyon inkább egy Jég dupla viszkivelt.

2017. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
ne azt kérd, hogy ne sminkelje magát, hanem dicsérd meg sokszor a sminktelen arcát, és mondd, hogy úgy még jobban tetszik neked.
2017. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
43%

Ezzel én is pont így vagyok, csak én eleve totál feleslegesnek tartom az összes sminket!

32/F

2017. nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
A 3as válaszolónak van igaza. Azzal ha meg akarod változtatni csak ellenállást váltasz ki míg ha a pozitív megerősítést használod önmagától fogja elengedni magát hisz nem kell félnie hogy a hibáit nem fogadod el.
2017. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%

Legyél sokkal bújósabb reggel és este zuhany után amikor nincs rajta smink és picit távolságtartóbb miután kikeni magát.

Beleszólni úgysem tudsz mert a sminkelése nem rólad szól.

2017. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem trükközni kell, hanem beszélni. Nem ráutaló jeleket kell tenni, ne hallgass Jaguárra. Nem fogja megérteni! Én is nő vagyok, nem érteném meg, csak idegesítene, hogy néha távolságtartó a barátom.

Szóval csináld, amit mondtam, 3-mas voltam. Én nőként ennek örülnék, ha így kommunikálná felém ezt a barátom.

2017. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%
Az a baj azokkal a dicséretekkel, hogy többnyire falra hányt borsó.
2017. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Konkrétan szerintem ne mondd, inkább csak utalgass rá. Pl egy ilyen reggeli ébredésnél dicsérd meg az arcát, hogy így milyen aranyos vagy stb. Vagy még mondhatod, hogy vékonyabban kiemelve így úgy aranyosabb lenne, vagy stb.
2017. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%
Érdekes, hogy lepontoztátok Jaguárt, pedig most éppen igaza van. Sok nő még élvez is olyan vitába belmnni, mikor a féfi dícséri ő pedig totál közönyösen "nem, ez nem igaz" és játsza az álszerényt. Általában az amúgy nagyon is hiú nők kedvence ez, bár nem értem miért. Ha meg nem mondod az a baj... Szóval csak ez marad, asszisztálni ehhez a képmutató játékhoz?
2017. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!