Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24-28 év közötti srácok! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-28 év közötti srácok! Mi az amit a legtöbben elvártok egy lánytól? Mármint milyen legyen a személyisége?

Figyelt kérdés
Például, baj lehet e az ha a csaj anime őrült de emellett megcsinálja a házi munkát és van egymásra is idő. Milyen legyen egy lány személyisége ahhoz hogy hosszú életű legyen a kapcsolat? Kiemelném hogy nem keresek senkit csak pár véleményre vagyok kíváncsi milyen típusú lányok érdeklik a mai fiatalokat. Mennyire hátrány ha valaki csendes vagy épp túl sokat beszél? Lányok ti mit tapasztaltatok a huszonéves scrácokkal?
2017. okt. 28. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem ismerjük egymást, így nem lehet megmondani.


Minden lehet baj és jó is. Másiknak elméjétől függ.

2017. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek teljesen más a megfelelő. De ahogy látom, te olyan leszel, amire a legtöbb szavazat érkezik. Tipikus birka magyar.
2017. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na, az ítélkezést azt itt és most befejezni! :D Megvan az oka hogy feltettem a kérdést, nem öncélból. Mindössze egy felmérés jellegű kérdés. Tudom hogy minden ember más de pont ez a jó hiszen így születnek érdekes válaszok. Foglalkoztat a pszichológia, ennyiről van szó. Szóval a rosszindulatot kérem félredobni! :D
2017. okt. 28. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:
AZ ha van hobbija az nagyon jó dolog, csak ne legyen a hobbi az első és után én. De az sem jó, ha csak én vagyok és akkor amikor nem vagyunk együtt unatkozik vagy magányos. Számomra fontos, hogy ne legyünk heti 7 nap 0/24-ben együtt. Tudom ez fura, de mindenkinek szüksége van, hogy kicsit maga legyen és ki tudjon kapcsolódni egyedül is. Az, hogy csendes vagy harsány, az nem számít. Mind a kettőben tudok pozitívat és negatívat is találni, ha nagyon akarok, de nem akarok :D A lényeg, ha együtt vagyunk nagyon jól érezzem magam :) 28/f
2017. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!