Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok a gyökér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok a gyökér?

Figyelt kérdés
Röviden annyi,hogy a munkahelyemen van egy lány,aki konkrétan mindenkire rámászik,és járni akart velem,de én nem szerettem volna.Közbe én összejöttem egy másik lánnyal,aki szintén ott dolgozik,és már csókolóztunk is,meg kézenfogva járkálunk.A másik lány viszont most a szemével megtudna ölni minket,és mindenkinek azt terjeszti,hogy én egy szemétláda vagyok és mit képzelek én magamról...Azóta pár kollégám furcsán néz rám,és én (!) érzem magam kellemetlenül...
2017. nov. 27. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Kifogtál egy szakadék libancot, ennyi. Mosolyogjatok rajta egyet és ennyi.
2017. nov. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Azt hitte, bárkit megszerezhet, mert neki úgy látszik ez kell a kellő önbecsüléshez, ebben méri a nőiességét. Most, hogy nálad kudarcot vallott, és kicsit csorbát szenvedett az önértékelése, rád mérges. :D Vagy így marad, vagy dacból mégtöbb emberrel kikezd, aztán megnyugszik.
2017. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Ez a nő nem egy veszteni tudó típus. Nem irigyellek. Pokollá fogja tenni az életed az intrikáival, az áskálódásaival. Szerintem beszélj a főnokoddel, mondd el neki a sztorit és azt hogy áskálódik emiatt ellened, ha esetleg hátulról jönne a főnököd tudja hogy honnan fuj a szél.

Kitartás!

2017. nov. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Légy nagyvonalúbb annál, sem hogy észrevedd az efféle vergődést. Ha bármilyen reakciót vált ki belőled az efféle alantas pletykálkodás, a csaj máris elérte a célját. Ne csak ne foglalkozz vele, észre se vedd.
2017. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es

csak egy munkahely nem így működik ...

ha a háta mögött áskálódik és rontja a presztizsét, előbb utóbb komoly gondok lesznek a munkahelyi kapcsolataiban. Az emberek tízszer hamarabb fogadják el a negatív dolgokat a másikról mint a pozitivat.

2017. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: tudom, de egyrészt azt hiszem, hogy személyesen többet tudok javítani a kapcsolataimon, mint amit egy ilyen ember rontani tud rajtuk, másrészt azt gondolom, hogy bármilyen formában felvenni a harcot a lánnyal öngól lenne, mert csak megerősítené a viselkedését.


De az is lehet, hogy csak "el vagyok kényeztetve", ahol én dolgozom, ennek még nyoma sincs, mindenki kulturált, érett ember. Nincs rosszindulatú pletyka, nincs áskálódás, fúrás, semmi ilyesmi.

2017. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!