Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kell jól kinézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell jól kinézni ahhoz, hogy valaki golddigger/eltartott lehessen, vagy csak sokat költsön rá a férfi?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy minimum instagram-modell külsőt igényel a dolog. Ezzel szemben az egyik szerencsétlen ismerősömet egy kifejezetten ronda, igénytelen, elhízott nő húzta le több, mint félmillióval (vacsik, rózsacsokrok, két külföldi nyaralás, belföldi wellness, drága ajándékok) alig pár hónap alatt.


Kezdek irigy lenni, mert annak ellenére, hogy tanulok, mellette dolgozom és alig van életem, mindig igyekszem adni magamra. Inkább felkelek egy órával előbb, hogy frissen mosott hajjal, igényesen elkészített sminkben és szépen összeválogatott ruhákban jelenjek meg. Este, ha hazaérek, nem esek be az ágyba, hanem elmegyek mozogni.

Az előző párom egy tábla csokit sajnált tőlem a születésnapomra, a mostani pedig elkéri a benzin árának felét még akkor is, ha együtt megyünk valahova, pedig jól fizető állása van és egy csomó megtakarítása, szóval két kézzel szórhatná a pénzt.


Eddig nem zavart, hogy így mennek a dolgok. Észre se vettem, hogy egy csomó nőnek a kisujját se kell mozdítani, az ölükbe hullik minden. Meg voltam győződve arról, hogy ez csak a tökéletes külsejű 1%-nak adatott meg.

Kicsi igazságtalannak érzem a helyzetet.


2017. nov. 28. 07:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nincs erre sablon. Elég ha csak az adott pasi ízlésének megfelelő. A pasi meg épp lehet ducimániás is, vagy lábfétises. Teljesen mindegy.
2017. dec. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!